Your Ghost Production

W 2016 roku dwójka zaprzyjaźnionych producentów – Ashley Wallbridge oraz Gareth Emery postanowili ponaśmiewać się nieco z branży EDM. Panowie uruchomili w tym celu projekt o nazwie… CVNT5, pod którym to wydali na świat jeden utwór oraz niezwykle zabawny teledysk przedstawiający, jak najprawdopodobniej rozwinęła się “kariera” wielu znanych nazwisk ze sceny. Pomysł dwójki Brytyjczyków odbił się szerokim echem wśród słuchaczy oraz producentów. W dalszym czasie pojawiło się jeszcze kilka skeczy, jednak muzycznie mieliśmy bryndzę. Ta sytuacja ma jednak ulec zmianie.

Ashley Wallbridge, czyli jeden z twórców CVNT5, ogłosił na swoich social media, że projekt powróci już w najbliższych tygodniach. Stanie się to przy okazji premiery jego nadchodzącego albumu “Ready For Life“, który powstaje dzięki zbiórce na Kickstarterze. Do końca zbiórki pozostało jeszcze pięć dni, ale już teraz udało się uzbierać dwukrotność celu, wynoszącego 25 tysięcy złotych. Więcej informacji na temat zbiórki znajdziecie pod tym linkiem.

Jesteśmy niezwykle ciekawi końcowego efektu – jednak jeszcze bardziej czekamy na jakiś szyderczy teledysk. Czy CVNT5 znowu wywołają w świecie EDM dymy? Oby!

Your Ghost Production