Czołówka światowego EDMu rusza na mundial. Wydarzenia towarzyszące z topowym lineup’em

Do Kataru zawitają nie tylko najlepsi piłkarze, ale i gwiazdy muzyczne – m.in. Calvin Harris, David Guetta, Afrojack, Steve Aoki i Hardwell.

pdc

Nadchodzący mundial skupia uwagę całego świata. Do Kataru zawitają nie tylko najlepsi piłkarze, ale i wykonawcy muzyczni. Marka MDL Beast będzie mieć w wydarzenia towarzyszących mistrzostwom niemały wkład. Organizacja odpowiedzialna za festiwal Soundstorm potwierdziła artystów, którzy wystąpią w aż dwudziestoośmiodniowej serii eventów pod nazwą ARAVIA. Wydarzenie będzie odbywać się od 21 listopada do 18 grudnia, z cenami wstępu równymi 199 riali katarskich, czyli około 250 złotych.

Dla każdego coś się znajdzie

Fani mogą spodziewać się występów takich międzynarodowych artystów jak między innymi Calvin Harris, David Guetta, Afrojack, Fatboy Slim, Steve Aoki czy Hardwell. Nie zabraknie również przedstawicielu hip hopu (chociażby Rae Sremmurd), czy regionalnych supergwiazd jak Amr Diab. Pełne zestawienie artystów zaplanowanych na 28 szalonych nocy znajdziecie poniżej.

Nasza misja wykracza daleko poza scenę muzyczną w Arabii Saudyjskiej. Wręcz przeciwnie, ma na celu rozwój przemysłu muzycznego w całym regionie i uczynienia go zrównoważonym, inspirując i wzmacniając cały ekosystem.

Pomiędzy naszym corocznym sztandarowym wydarzeniem SOUNDSTORM w Rijadzie a ARAVIA w Doha, cieszymy się, że możemy po raz pierwszy wyjechać z Arabii Saudyjskiej i być gospodarzem tych niesamowitych wydarzeń muzycznych.

Lecę do Kataru, aby sprowadzić nasz utalentowany zespół i zapewnić fanom muzyki w całym regionie występy najlepszych wykonawców z całego świata.

Talal Albahiti, dyrektor operacyjny MDLBEAST

pdc

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?