Czy Dawid Podsiadło ma klasę? Na to pytanie mogli odpowiedzieć uczestnicy jego koncertów w ankiecie

Jeszcze jedna niespodzianka dla tych, którzy zakupili bilety na jeden z tegorocznych stadionowych koncertów Dawida Podsiadły.

sunrise

Za nami ostatni koncert Dawida Podsiadły z jego stadionowej trasy. Występy odbywały się kolejno w czterech miastach: Gdańsk (1 i 2 czerwca), Wrocław (8 czerwca), Poznań (15 i 16 czerwca), a finał miał miejsce w Chorzowie (22 i 23 czerwca). Było to tym bardziej symboliczne, że Śląsk to rodzinne strony wokalisty. Mieliśmy okazję zobaczyć finałowy koncert i dobrze wiemy, że Podsiadło umie w tworzenie niezapomnianego show, z którego relacje jeszcze długo krążą po różnego rodzaju social mediach.

Dużym atutem touru były gościnne występy. Na poszczególnych koncertach trasy pojawiali się chociażby Ralph Kaminski, Vito Bambino, Artur Rojek, Edyta Bartosiewicz i Brodka. Jednak prawdziwą gratką okazały się występy w Chorzowie, gdzie setlistę dopełniły takie kawałki, jak „Kosmiczne Energie” (z Ralphem), „Niebo było różowe” (z Kaśką Sochacką), „Hej Wy” (z Kortezem) i „Długość dźwięku samotności” (z Arturem Rojkiem). Ponadto na niedzielnym koncercie na Stadionie Śląskim mogliśmy usłyszeć hymn Męskiego Grania 2021 w pełnym składzie („I Ciebie też, bardzo” z Darią Zawiałow i Vito Bambino). Dylematem pozostaje to, jak zaliczyć obecność Taco Hemingwaya podczas sobotniego koncertu Dawida, gdyż odbywała się zdalnie. Artyści, którzy w tym samym czasie grali stadionowe koncerty (Taco Hemingway na PGE Narodowym) postanowili połączyć się na kamerkach tak, aby fani byli świadkami całej rozmowy.

kalendarz

@karolsowa99 Dawid Podsiadło, Chorzów 22.06.2024 #dawidpodsiadlo #taco #tacohemingway #chorzow #koncert ♬ dźwięk oryginalny – Karol Sowa

Show must go on

Nikogo już nie dziwią latające delfiny i wieloryb, zielone konfetti, znakomita gra świateł z równie znakomitą wizualizacją wyświetlaną na scenicznych ekranach, a także efekty pirotechniczne, które idealnie wpasowały się w klimat dwóch utworów: „POST” i „D I A B L E”. Nikogo nie dziwią również wyjątkowe aranżacje dobrze znanych kawałków, czy nawet udział Orkiestry OSP Nadarzyn. To wszystko składa się na spektakularne show, jakim Dawid obarcza nasz układ nerwowy… ciary murowane.

kalendarz


Jednak to czym zdecydowanie wyróżniała się trasa, to układ sceny w formule 360 stopni, co pozwoliło na udział w koncercie liczniejszej niż dotąd widowni. W Chorzowie zarówno pierwszego, jak i drugiego dnia na stadionie bawiło około 100 tys. fanów.

Niespodzianek ciąg dalszy

Choć Dawid podczas koncertu wspomniał, aby nie wyrzucać biletów, gdyż zapewniają dostęp do specjalnego biuletynu z informacjami odnośnie koncertów, to po powrocie do domu na skrzynce mailowej uczestników tego wydarzenia czekała jeszcze jedna niespodzianka. Każdy z uczestników koncertu miał szansę wypełnić ankietę koncertową dotyczącą odczuć po koncercie. Znalazły się tam między innymi pytania o to, czy Dawid ma klasę, czy jest otwarty na publiczność oraz czy jest autentyczny. Udział w ankiecie dał szansę na uzyskanie specjalnego kodu dającego dostęp do przedsprzedaży na kolejne koncerty.

sunrise

Cóż, nie możemy się doczekać kolejnych show skromnego wokalisty!

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?