kontakt

Każdego roku w kalendarzu eventowym bardzo ważną datą jest maj. Wówczas za sobą mamy już marzec, który jest zarezerwowany dla Ultra Music Festival. Niespełna dwa miesiące później w mieście hazardu odbywa się dobrze wszystkim znane EDC Las Vegas. Ultra również w tym roku przegrało walkę z pandemią, ale czy mamy jeszcze szansę na odbywający się na torze wyścigowym pod Las Vegas event?

Jak łatwo policzyć, do pierwszego terminu imprezy coraz bliżej, a konkretnych decyzji jak nie było, tak nie ma. Fani domagają się odpowiedzi, gdyż muszą sobie zabookować hotele, zorganizować transport, czy wziąć po prostu wolne w pracy.

Co nieco temat postanowił rozjaśnić Pasquale Rotella, założyciel marki Insomniac odpowiadającej między innymi właśnie za EDC Las Vegas.

Wątpliwości rozwiane, a może jednak nie do końca?

Amerykanin podzielił się z internautami aktualną sytuacją wydarzenia na Twitterze.

Pełna aktualizacja dotycząca EDC LV już wkrótce. Na razie nic się nie zmieniło. Jeśli uda nam się zorganizować bezpieczną imprezę w maju, wtedy zamierzamy to urzeczywistnić. Jeśli nie chcesz w nich uczestniczyć lub nie możesz, nie ma problemu! Będziesz mieć możliwość przeniesienia biletu na 2022 rok.

Pasquale Rotella

Trzeba przyznać, że konkretów tutaj nie uświadczymy. Po chwili Pasquale jednak uaktualnił swój wpis.

Jeśli nie będziemy w stanie zrobić eventu w maju, mamy gotowe daty zapasowe i zwroty środków, jeśli nie możesz przybyć w nowych terminach. Doceniam cierpliwość wszystkich podczas pracy nad eventem!

Pasquale Rotella

Kolejne stany otwierają po kolei całą gospodarkę, znosząc również obowiązek noszenia maseczek. Być może właśnie w tym widać światełko w tunelu dla EDC Las Vegas? Impreza ma odbyć się w dniach od 21 do 23 maja. Jesteśmy pozytywnie nastawieni do tematu, jednak w obliczu ciągłych zmian terminów eventów obawiamy się, że optymizm ten może okazać się niepoprawny.

kontakt