D-Block & S-te-Fan zapowiadają swój nowy album. Pierwszy singiel ujrzał już światło dzienne!

Holenderska formacja wyda wkrótce już czwarty studyjny album. Pierwszy utwór promujący “Enter Your Mind” nazywa się “Believe”.

kalendarz

Holenderski duet D-Block & S-te-Fan to jedna z najbardziej znanych par producentów w świecie muzyki hardstyle. Marka, jaką przez 15 lat tworzą Diederik Bakker i Stefan den Daas, przynosi im sporą popularność na świecie, i to nie tylko na hard scenie. Panowie właśnie ogłosili, że pracują nad swoim kolejnym studyjnym albumem.

Czwarty krążek

Nadchodzący album będzie czwartym studyjnym krążkiem duetu. W skład “Enter Your Mind”, bo tak nazywa się album, będzie wchodzić 8 solowych utworów Diederik’a i Stefan’a i tyle samo remixów ich ulubionych producentów. Całość zostanie wydana nakładem Scantraxx, czyli jednej z najbardziej popularnych hardstylowych wytwórni. Nie znamy jeszcze dokładnie daty wydania krążka, lecz duet zdołał zaprezentować już pierwszy singiel promujący album.

emuze.me

Believe to pierwszy utwór z naszego nadchodzącego albumu. “Enter Your Mind” będzie zawierało 8 nowych utworów solowych i 8 remiksów naszych ulubionych producentów.

D-Block & S-te-Fan

Utwór “Believe”, czyli produkcję promującą czwarty studyjny album D-Block & S-te-Fan, można przesłuchać poniżej.

emuze.me

ultra

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?