Jak brzmi “Lambada” w 150 BPM? Na to pytanie odpowiadają Da Tweekaz, Tony Junior i Sound Rush

Taneczny hit “Lambada” doczekał się… hardstyle’owego odświeżenia, za którym stoją Da Tweekaz, Sound Rush i Tony Junior.

PDC

Muzyka hardstyle staje się z roku na rok coraz bardziej popularna wśród słuchaczy elektroniki. Wszystko przez to, że utwory w 150 BPM często słyszymy na głównych scenach festiwali, i to nie tylko w setach artystów reprezentujących hard dance. Do popularyzacji przyczynia się również wykorzystywanie znanych motywów ze świata muzyki czy filmu. Jeden z takich motywów wykorzystali ostatnio Da Tweekaz, Sound Rush oraz Tony Junior, odświeżając wielki hit z 1989 roku.

Latynoskie klimaty

Panowie na warsztat wzięli największy hit francuskiego zespołu Kaoma “Lambada”. Utwór znany wszystkim z charakterystycznej melodii i tańca został przyspieszony i dostosowanydo 150 BPM, dzięki czemu zyskał sporo energii. To nie pierwszy raz, kiedy duet Da Tweekaz wykorzystują znany motyw. Panowie w swojej dyskografii mają sporo tego typu produkcji – o tym mogliście się przekonać choćby w naszej serii Popularne hity, ale to hardstyle. Swoją drogą – ta seria powróci na Shining Beats jeszcze w tym miesiącu – wszak w ostatnim czasie sporo nowych utworów wykorzystujących znane motywy się pojawiło.

emuze.me

Bliźniacy na Qlimax 

Jeśli chcielibyście usłyszeć hardstyle’ową wersję Lampady, to być może usłyszycie ją na Qlimax, gdzie wystąpią współtwórcy odświeżenia – bracia Sound Rush. Tak się składa, że Hardtripy – zaprzyjaźniony organizator wyjazdów na hard eventy po całej Europie – organizuje wyjazd na to wydarzenie. Zainteresowanie wyjazdem jest spore i miejsca w autokarach powoli się kończą, lecz można jeszcze zakupić pakiet bilet + przejazd z kilku miast w Polsce. Jest to jedyna tak łatwa możliwość wybrania się na Qlimax, gdyż w oficjalnej sprzedaży nie ma już biletów. Szczegóły na temat wyjazdu znajdziecie stronie HardTrip’ów.

Zanim jednak wybierzecie się do Arnhem możecie poniżej odsłuchać, jak brzmi Lambada w hardstyle’owej wersji.

PDC

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?