Jak brzmi “Lambada” w 150 BPM? Na to pytanie odpowiadają Da Tweekaz, Tony Junior i Sound Rush

Taneczny hit “Lambada” doczekał się… hardstyle’owego odświeżenia, za którym stoją Da Tweekaz, Sound Rush i Tony Junior.

reklamuj_sie

Muzyka hardstyle staje się z roku na rok coraz bardziej popularna wśród słuchaczy elektroniki. Wszystko przez to, że utwory w 150 BPM często słyszymy na głównych scenach festiwali, i to nie tylko w setach artystów reprezentujących hard dance. Do popularyzacji przyczynia się również wykorzystywanie znanych motywów ze świata muzyki czy filmu. Jeden z takich motywów wykorzystali ostatnio Da Tweekaz, Sound Rush oraz Tony Junior, odświeżając wielki hit z 1989 roku.

Latynoskie klimaty

Panowie na warsztat wzięli największy hit francuskiego zespołu Kaoma “Lambada”. Utwór znany wszystkim z charakterystycznej melodii i tańca został przyspieszony i dostosowanydo 150 BPM, dzięki czemu zyskał sporo energii. To nie pierwszy raz, kiedy duet Da Tweekaz wykorzystują znany motyw. Panowie w swojej dyskografii mają sporo tego typu produkcji – o tym mogliście się przekonać choćby w naszej serii Popularne hity, ale to hardstyle. Swoją drogą – ta seria powróci na Shining Beats jeszcze w tym miesiącu – wszak w ostatnim czasie sporo nowych utworów wykorzystujących znane motywy się pojawiło.

Bliźniacy na Qlimax 

Jeśli chcielibyście usłyszeć hardstyle’ową wersję Lampady, to być może usłyszycie ją na Qlimax, gdzie wystąpią współtwórcy odświeżenia – bracia Sound Rush. Tak się składa, że Hardtripy – zaprzyjaźniony organizator wyjazdów na hard eventy po całej Europie – organizuje wyjazd na to wydarzenie. Zainteresowanie wyjazdem jest spore i miejsca w autokarach powoli się kończą, lecz można jeszcze zakupić pakiet bilet + przejazd z kilku miast w Polsce. Jest to jedyna tak łatwa możliwość wybrania się na Qlimax, gdyż w oficjalnej sprzedaży nie ma już biletów. Szczegóły na temat wyjazdu znajdziecie stronie HardTrip’ów.

Zanim jednak wybierzecie się do Arnhem możecie poniżej odsłuchać, jak brzmi Lambada w hardstyle’owej wersji.

reklamuj_sie

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?