kontakt

Na polskiej scenie muzycznej mamy wielu artystów, którzy nie ograniczają się do jednego gatunku. Producenci robiący jednocześnie rapowe kawałki i zajmujący się elekroniką? Proszę bardzo! Jednym z takich twórców jest Da Vosk Docta, który w tym roku wydał producencki album “Opal Black“. Ten pan, mimo hip-hopowych eksperymentów nie porzuca jednak swoich korzeni. Już wkrótce ukaże się jego kolejny, elektroniczny album, a swoją premierę miał ostatnio zapowiadający go singiel o tytule “FOXY“.

Powrót do instrumentalnych bitów

Jeżeli lubicie niekonwencjonalne dźwięki, to bardzo możliwe, że nowy utwór Kamila trafi w Wasze gusta. Mamy tutaj doczynienia z melodycznym techno, które fajnie sprawdza się jako soundtrack do nocnego spaceru. Niesamowity klimat to coś, co cechuje wydane w ten piątek “FOXY“.

Numer ten będzie częścią albumu “MAX PLEASURE“, który będzie powrotem polskiego producenta do instrumentalnej elektroniki. Docci zapowiada, że możemy spodziewać się wielu stylów takich jak chociażby trap, house czy nieco eksperymentalnych kawałków. Teraz czekamy jedynie na więcej singli oraz datę premiery.

kontakt