Daav One w ofensywie. Dziś collab z Rave Radio, wkrótce debiut w wytwórni Hardwella!

Jesień w wykonaniu młodego Polaka będzie owocna. Przed Dawidem dużo mocnych premier, w tym także premierowy release w Revealed Recordings!

sunrise

Kariera Dawida Raczyńskiego aka Daav One z roku na rok nabiera rozpędu. Współautor światowego hitu „Bonkers” już jakiś czas temu udzielił Shining Beats obszernego wywiadu. Teraz producent, po udanym sezonie wakacyjnym, skupił się na wydawaniu nowych utworów, w których tworzeniu udział wzięli chociażby australijski duet Rave Radio czy Hubert i Adrian z Bounce Inc.

Na pierwszy ogień utwór mający premierę właśnie dziś – “I Can’t Take It” to kooperacja z Rave Radio. Australijski duet jest dobrze znany polskim fanom, gdyż nie tak dawno wraz z duetem Twisterz wydali utwór w labelu Laidback Luke’a.

kalendarz

Jakieś 3 miesiące temu napisał do mnie jeden z członków Rave Radio z pytaniem o nowe numery do promocji. Wymieniliśmy kilka wiadomości i doszło do tego, że panowie chcieliby zrobić ze mną jakiś wspólny numer.
Produkcja powstał bardzo szybko i spontanicznie. Zajęło nam to niecały tydzień. Utwór został wydany w holenderskim labelu Turnitup Muzik. Jak do tej pory, w swoich audycjach audycji zagrali go między innymi Afrojack, Bingo Players, Dannic czy Lucas & Steve.

Dawid Raczyński aka Daav One

To jednak nie koniec niespodzianek od młodego Polaka. Jak zdradził nam Dawid, jeszcze w przyszłym miesiącu wyjdą kolejne dwie kolaboracje, w tym długo oczekiwane wydanie w Revealed Recordings.

kalendarz

W przyszłym miesiącu szykują się kolejne dwa wydania. Są to utwory z artystami, z którymi miałem już przyjemność wcześniej współpracować. Z holenderskim duetem Neverglow udało się dostać do wytwórni braci Showtek, czyli Skink.
Natomiast razem z Bounce Inc. byliśmy bardziej cierpliwi i spokojnie czekaliśmy na jakieś wiadomości od wytwórni – w przeciwieństwie do naszej ostatniej współpracy (“Cobra” – przyp.red.). Teraz też przyszła pozytywna wiadomość z Revealed i to właśnie tam wydamy nasz kolejny wspólny utwór.
Cieszę się z tego niezmiernie, że tym razem udało nam się tam dostać.

Dawid Raczyński aka Daav One

Cieszy nas po raz kolejny fakt, że możemy pisać o osiągnięciach naszych młodych artystów. Jak na przykładzie Dawida widać, że nasze talenty są dostrzegane największe gwiazdy w świecie muzyki elektronicznej. Pozostaje nam trzymać kciuki, by jak najwięcej polskich artystów osiągnęło mniejszy bądź większy sukces, o który będziemy mogli pisać na Shining Beats.

foto: STUDIO HDN/FRKNTN

sunrise

kalendarz

Total
18
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?