Spotify Top 100

Jeszcze dobrych kilka lat temu panowie z Dada Life byli na ustach wszystkich fanów muzyki elektronicznej. Z czasem ten czar niestety przygasł, jednak mimo tego Szwedzi cały czas tworzą, a ich produkcje trzymają poziom. Dobrym dowodem na to jest chociażby wydany w 2018 roku album Our Nation“. Przyszła pora na kolejny krok w wieloletniej karierze duetu szampanem i bananami płynącego. Olle i Stefan otwierają bowiem swój własny label.

Pierwsze wydanie już dostępne

Wytwórnia nosi nazwę Crash Smile i będzie częścią… Revealed Recordings. Jest to całkiem zaskakujący wybór – szczególnie patrząc na to, że wytwórnia Holendra w ostatnich latach straciła na popularności. Ogłoszeniu towarzyszyła premiera pierwszego tracka. Stoją za nim – a jakże – Dada Life, zaś jego tytuł brzmi “Rumble Slow“. Jeśli chodzi o brzmienie – zaskakująco jest ono podobne do tego, co w ostatnich latach prezentują David Guetta i Morten.

Według informacji ze strony Revealed Recordings, nowy label szwedzkiego duetu będzie wydawał bigroomowe anthemy. To jednak nie jedyne zadanie Crash Smile. Wytwórnia, podobnie jak większość stajni wielkich artystów, będzie skupiała się również na promowaniu młodych i uzdolnionych talentów. Póki co zapowiada się naprawdę obiecująco, jednakże na ocenę tych wielkich planów warto trochę poczekać.

We are happy to announce to be the launching partner of Dada Life‘s new imprint Crash & Smile 🍌 Check out their new release ‘Rumble Slow’ 🍾 http://revr.ec/RUMBLE-SLOW

Opublikowany przez Revealed Recordings Piątek, 12 lutego 2021

Spotify Top 100