Spotify Top 100

Jakiś czas temu na naszej stronie mogliście przeczytać artykuł o grupie Dash Berlin oraz o ich wciąż trwającej, pogmatwanej sytuacji. Główna twarz projektu, czyli Jeffrey Sutorious, znów straciła prawa do tego jakże popularnego aliasu. Pozostali członkowie formacji najwidoczniej nadal wolą siedzieć na tylnym siedzeniu i nie chcą wychodzić przed szereg. Tym samym na ich social media pojawił się niezwykle interesujący post, będący jednocześnie “ofertą pracy“.

Masz doświadczenie? Możesz wysłać swoją aplikację

Dash Berlin to projekt muzyczny szukający obecnie nowego frontmana. Napisz do nas jeśli sądzisz, że masz kwalifikacje

– Dash Berlin

Dash Berlin is a music project currently in search of a new frontman. DM us if you think you’re qualified.

Opublikowany przez Dasha Berlina Czwartek, 22 kwietnia 2021

Zważywszy na to, jak obfite w szczegóły jest to “ogłoszenie o pracę”, ciężko się połapać, czy jest to post wrzucony zupełnie poważnie. Przyjmijmy jednak, że opis nowego zdjęcia profilowego na Facebook’u formacji jest poważną propozycją. I w tym wypadku jesteśmy niezwykle ciekawi, kto ostatecznie dołączyłby do ekipy Sebastiaana Molijna i Eelke Kalberga. Czy byłaby to całkiem nowa postać, dostająca niemal idealne warunki działania pod aliasem z wieloletnią historią? Czy może jednak do dwójki Holendrów dołączyłby ktoś, kto na scenie EDM ma już wyrobioną pozycję

Przede wszystkim jednak jesteśmy naprawdę ciekawi, jakie wymagania trzeba byłoby spełnić, żeby stać się nową gwiazdą EDM praktycznie “od strzała”!

Spotify Top 100