Dave Winnel remiksuje hit Darude “Sandstorm”. Owoc współpracy z siecią australijskich sklepów!

Nowa wersja kultowego utworu Darude “Sandstorm” powstała na rzecz świątecznej kampanii reklamowej sieci sklepów Aldi.

emuze.me

Solą całej branży muzyki elektronicznej są festiwale, koncerty oraz wydawana muzyka. Czasem jednak, kiedy opadnie kurz po naszym ulubionym evencie, warto pochylić się nad innymi ciekawymi projektami producentów.

Co jakiś czas dowiadujemy się o udziale danego artysty w jakimś biznesie, akcji charytatywnej, czy wydarzeniu sportowym. Zarówno dla nas, jak i dla nich jest to miła odskocznia od muzyki oraz setów. Ostatnio w tej kwestii “samego siebie” przeszedł Dave Winnel, sympatyczny producent rodem z Australii. W tym miejscu warto przypomnieć, że Dave wraz ze swoim rodakiem, znanym jako Tom Budin gościli w naszym pandemicznym Shining Beats Festival. Całość możecie przesłuchać poniżej.

emuze.me

Sandstorm wiecznie żywe

Trzeba przyznać, że mało kto spodziewał się takiego obrotu spraw. Ostatnio na swoim Instagramie Winnel poinformował, że miał przyjemność zremiksować wielki klasyk, jakim jest “Sandstorm”. Nie jest to jednak zwykły remiks – powstał on bowiem na rzecz świątecznej kampanii reklamowej sieci sklepów Aldi w Australii.

Mówią, żeby nigdy się nie sprzedawać, ale kiedy Aldi prosi Cię o zremiksowanie jednego z największych utworów tanecznych wszechczasów na potrzeby kampanii świątecznej 2021, jak możesz tego nie zrobić!!!

Dave Winnel

Całość przedstawiona jest w bardzo fajny oraz humorystyczny sposób. Co najważniejsze sam remiks brzmi naprawdę świetnie i co tu dużo mówić, czekamy na wydanie pełnej wersji przez Dave’a!

emuze.me

Reklama jest już emitowana w australijskiej telewizji.

emuze.me

Total
14
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?