David Guetta i Bebe Rexha biorą na warsztat kultowe „Blue”. Na ten numer czekaliśmy kilka lat!

Ponad 20 lat temu Eiffel 65 wydali kultowe “Blue”. Teraz swoją wersję prezentują David Guetta i Bebe Rexha.

kalendarz

Sezon na odgrzewanie kotletów wciąż trwa. W ostatnim czasie jesteśmy atakowani sporą ilością odświeżeń starych kultowych motywów i to zarówno ze strony światowych gwiazd, jak i rodzimych artystów. Jednym z takich artystów jest obecny numer rankingu DJ Mag Top 100 DJs – David Guetta, który na warsztat wziął jeden z kultowych motywów muzyki klubowej.

Ponad 5 lat oczekiwania

Francuz w swojej najnowszej produkcji, na której wokalnie udziela się Bebe Rexha wykorzystał znany wszystkim motyw zw wielkiego hitu włoskiego zespołu Eiffel 65 – “Blue”. Utwór po raz pierwszy został zaprezentowany podczas Ultra Music Festival w 2017 roku. Przez pond pięć lat Guetta dopracowywał projekt, by wydać go dopiero pod koniec wakacji 2022 roku. Ostatecznie została wydana radiowa wersja znanego hitu, na tą znaną z występów Davida (czyli Festival Mix) musimy jeszcze nieco poczekać.

emuze.me

Wersja radiowa to lekki i przyjemny dance’owy utwór, który od wydania w miniony piątek uzbierał już ponad 4 miliony odsłuchów na samym Spotify. To jedna nie koniec, bo utwór już można usłyszeć w kilku polskich radiostacjach, więc możemy spodziewać się, że będzie to jeden z wielkich jesiennych hitów na klubowych parkietach.

Już teraz możecie odsłuchać najnowszy utwór David Guetta i Bebe Rexha – I’m Good (Blue).

foto: Getty Images

ultra

emuze.me

Total
5
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?