Spotify Top 100

Środowisko muzyki elektronicznej powoli przyzwyczaja się do nowej rzeczywistości. Brak koncertów oraz imprez z pewnością jest problemem, szczególnie dla mniej zamożnych artystów. Jednak twórcy, będący od lat na topie, nie muszą się zbytnio o to martwić.

Takimi postaciami są z pewnością David Guetta oraz DJ Snake. Ten drugi stara się pomysłowo i w zabawny sposób wykorzystywać wolny czas, chociażby tworząc materiały z użyciem odgłosów małpy czy raperki Cardi B.

https://www.instagram.com/p/B9wFefMBkTz/?utm_source=ig_web_copy_link

Inną formą aktywności w tym trudnym okresie są streamy na żywo. Podczas jednego z nich Francuzi (a konkretnie pierwszy z nich) wygadali się, że pracują nad wspólnym utworem.

Niestety, prócz samego faktu istnienia, o kolaboracji Williama oraz Davida nie wiemy wiele więcej. Mimo to sprawa zapowiada się ciekawie – tym bardziej, że byłby to pierwszy collab na linii David Guetta – DJ Snake. Byłby to też intrygujący finał sytuacji sprzed 4 lat – kiedy to po premierze “This One’s For You” członek Pardon My French oskarżył pięćdziesięciodwulatka o nadmierną inspirację jego utworem “Lean On”, który powstał w kolaboracji z formacją Major Lazer. Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj.

Od tamtej sytuacji minęło już wiele czasu, i – jak widać – panowie zdążyli już sobie zapewne tę sprawę wyjaśnić. Czekamy więc na dalszy rozwój wydarzeń, czekając również na kolejne wieści związane z Sunrise Festival. Dlaczego wspominamy o kołobrzeskiej imprezie? Ano z racji tego, że 25 lipca (a więc drugiego dnia imprezy) ma tam zagrać właśnie David Guetta.

Spotify Top 100