kontakt

W tym tygodniu poznaliśmy niemal dziesięciu nowych artystów, którzy wystąpią na tegorocznej edycji Sunrise Festival. W środę poznaliśmy hardstyle’owych artystów, którzy stworzą na Silver Stage takeover marki I AM HARDSTYLE. Teraz przyszedł czas na ogłoszenie kolejnych dwóch headlinerów, których agencja MDT zaprosiła na swój festiwal.

Marshmello i David Guetta w lineupie

Pierwszym z dzisiejszych ogłoszeń jest pan z “wiadrem na głowie” czyli Marshmello.

Wraz z Amerykaninem do Podczela przyjedzie długo wyczekiwany David Guetta. Obaj panowie swoje sety zaprezentują w sobotę 25 lipca na Red Stage.

Ogłoszeni dziś artyści dołączają do coraz bogatszego lineup’u. Stale aktualizowaną listę artystów z podziałem na dni i sceny znajdziecie tutaj.

Pierwsza pula biletów na sobotę wyprzedana

Kolejnych ogłoszeń możemy spodziewać się w nadchodzących dniach. O wszystkim, co ważne, dowiecie się z naszego portalu oraz ze strony sunrisefestival.pl, gdzie ruszyła sprzedaż biletów. Tuż po ogłoszeniu sobotnich headlinerów wyprzedały się wszystkie bilety z pierwszej puli na sobotę – obecnie kosztują one 299 zł.

Sunrise Festival 2020 odbędzie się w dniach 24-26 lipca 2020 roku na lotnisku w kołobrzeskim Podczelu. W tym roku na sześciu scenach ma wystąpić ponad 100 artystów z całego świata.

https://www.youtube.com/watch?v=151y0NfjZNw&feature=emb_title

kontakt