W tym miesiącu David Guetta wyda aż 3 nowe utwory. Posłuchaj pierwszego z nich!

Pierwszy lipcowy singiel Francuza to “Instagram” – hitowa kolaboracja, w której biorą udział m.in. Dimitri Vegas & Like Mike, Afro Bros oraz Daddy Yankee.

kalendarz

Wszechstronność to jedno z istotniejszych słów w słowniku Davida Guetty. W ostatnim czasie udaje mu się odnosić sukcesy zarówno w światowych stacjach radiowych, jak i na house’owych parkietach – projekt Jack Back stanowił połowę materiału przygotowanego na ubiegłoroczny album “7”. Całkiem niedawno pisaliśmy też o planach związanych z tym aliasem na tegoroczny sezon na Ibizie, a także o wyjątkowym secie b2b z Markiem Knightem. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Francuski producent nie zapomina także o tych, którzy czekają na przebojowe single, a tych w najbliższych tygodniach nie zabraknie! Na pierwszy ogień idzie “Instagram” – lista osób na featuringu jest naprawdę imponująca, w procesie twórczym reggaetonowego bangera wzięli udział bowiem Dimitri Vegas & Like Mike, Natti Natasha, Daddy Yankee i Afro Bros.

kalendarz

To jednak nie koniec, bo kolejne piątki przyniosą kolejne dwa utworu. Tym razem do współpracy zostali zaproszeni MORTEN, Aloe Blacc oraz Martin Solveig, który już niedługo poprowadzi swoją własną scenę na Sunrise Festival.

kalendarz

https://twitter.com/davidguetta/status/1145637956448919554

Możemy się więc spodziewać bardziej klubowych propozycji – szczególnie czekamy na wspólny utwór z 1/2 duetu Europa. Jak konkretnie będą się przedstawiać czekające nas numery? Tego dowiemy się naprawdę za niedługo!

kalendarz

sunrise

Total
48
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?