kontakt

Całkiem niedawno minęło 9 lat od wydania legendarnego “Titanium“, które jest oczywiście jednym z najbardziej rozpoznawalnych hitów Davida Guetty. Numer zgromadził do tej pory ponad 1,3 miliarda odtworzeń na platformie YouTube, co – jak na niezbyt radio-friendly klimat – cieszy. Tak spory sukces nie mógł się przerodzić w nic innego, jak tylko w kolejną kooperację z Sią. Tych od tamtego czasu były jeszcze cztery – kolejno “She Wolf (Falling To Pieces), “Bang My Head“, Helium i “Flames“. Już wkrótce dołączy do nich kolejna.

11 września swoją premierę ma mieć nowy wspólny utwór producenta i wokalistki. Nosi on tytuł “Let’s Love“, a jego teaser pojawił się już w sieci. Pomimo tego, że Francuz polubił w ostatnim czasie bardziej klubowe i ostrzejsze klimaty – to tutaj jesteśmy przekonani, że otrzymamy materiał na radiowy hit. Kilkunastosekundowy fragment (a także opublikowana przy okazji okładka) pozwala nastawić się pozytywnie, szczególnie jeśli lubi się brzmienia retro.

Na razie w sieci ciężko szukać dłuższych fragmentów – pozostaje więc poczekać na przyszły piątek, kiedy to będzie można zapoznać się z “Let’s Love” w pełnej okazałości.

foto: Rukes

kontakt