David Guetta nie jest twórcą, który specjalnie często streamuje – jednak jeśli już w sieci pojawia się jego transmisja, to z pewnością przyniesie ona sporo pomocy. Jego pierwszego streama prosto z Miami oglądało ponad 6 milionów osób z całego świata. Do jednak nie wszystko, bo podczas transmisji David zebrał również ponad 2 miliony złotych na cele charytatywne. Francuz najwyraźniej zbroi się do pobicia tego rekordu i będzie miał ku temu okazję już w ten weekend.

Tym razem w innym miejscu

Jeden z najpopularniejszych artystów na świecie tym razem zagra w Nowym Jorku. Nie znamy jeszcze dokładnego miejsca, lecz możemy się spodziewać, że będzie ono równie wyjątkowe jak ostatnio. Nie zmieni się jednak jedno – podczas transmisji ponownie będzie zbierał pieniądze na cele charytatywne.

Nowy Jork jest jednym z moich ulubionych miast i to zaszczyt móc zrobić coś, aby pomóc miastu w tym trudnym czasie. Planujemy coś wyjątkowego, z czego można cieszyć się w domach na całym świecie. Dla DJa publika jest najważniejszą częścią każdego występu i chociaż nie możemy być razem w klubie lub na festiwalu, możemy wykorzystać ten czas, aby spotkać się w nowy sposób i pomóc tym, którzy najbardziej tego potrzebują.

David Guetta

Pobije rekord?

Kolejna wyjątkowa transmisja Davida Guetty odbędzie się już w przyszłą sobotę (30 maja) o godz. 19 czasu miejscowego. Polscy fani, którzy chcieliby śledzić live, będą musieli zarwać nockę, bowiem przez różnicę czasową stream wystartuje u nas o 1 w nocy. Całość tradycyjnie będzie transmitowana zarówno na YouTube jak i na social mediach artysty. Czy tym razem uda się Francuzowi uzbierać więcej pieniędzy? Przekonamy się już wkrótce

foto: Rukes