Sylwester w Paryżu? Jeszcze jak – David Guetta zaprasza na wspólne zakończenie 2020 roku

“United At Home” powraca. Tym razem David Guetta zagra swojego seta w rodzinnym Paryżu – przy okazji odbędzie się zbiórka charytatywna.

sunrise

Jak spędzić sylwestra obecnej, nietypowej sytuacji? Wielu z nas sobie zadaje to pytanie. Na szczęście coraz więcej artystów i festiwali ogłasza swoje streamy, które pomogą nam przyjemniej spędzić ostatnie godziny 2020 roku. W tym gronie jest również David Guetta.

Sylwestrowy Future Rave

To będzie już trzeci charytatywny stream francuskiego DJa spod szyldu “United at Home“. Po występach z Miami i Nowego Jorku przyszedł czas na Paryż, czyli na rodzinne miasto Guetty. Sceneria tego miasta będzie towarzyszyła nam przy secie artysty, jednakże nie znamy jeszcze dokładnej lokalizacji. Informacje prasowe mówią o “jednym z najbardziej magicznych miejsc w Paryżu” – a to każe spodziewać się naprawdę wielu destynacji. Może będzie to Wieża Eiffla, Luwr albo Łuk Triumfalny? Możemy jedynie się domyślać, jednakże każda opcja robi wrażenie.

kalendarz

Tak, jak podczas poprzednich streamów artysty, również podczas sylwestrowego wydarzenia będą zbierane pieniądze na organizacje charytatywne. Przy tej transmisji będziemy wspierać UNICEF oraz Restos du Cœu, czyli francuską fundację zajmującą się dystrybucją żywności dla potrzebujących.

kalendarz

Występ będzie można obejrzeć w sylwestrową noc – start o północy naszego czasu. Noworoczny set będzie transmitowany na social mediach Guetty.

Rekordowe streamy

Podczas poprzednich transmisji z cyklu “United at Home” padł Światowy Rekord Guinnessa w oglądaniu DJ seta za pomocą platformy Facebook. Występy z Miami i Nowego Jorku łącznie oglądało 50 milionów osób na całym świecie. Liczba widzów również przełożyła się na wpłaty darczyńców. Guetta na charytatywnych streamach zbierał 1,5 miliona dolarów, co daje ponad 5,5 miliona złotych. Ile uda się zebrać tym razem? Jesteśmy ogromnie ciekawi!

sunrise

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?