David Guetta wystąpi na żywo podczas rozdania nagród MTV. Wyjątkowa koncepcja show!

Trzeci najpopularniejszy artysta według ubiegłorocznego rankingu DJ Mag ma szansę w tym roku na 2 statuetki MTV European Music Awards.

sunrise

Ostatnie lata David Guetta może zaliczyć do udanych. Po długotrwałym maraźmie udało mu się naprawdę zgrabnie połączyć tworzenie radiowych, mainstreamowych utworów ze swoimi klubowymi zajawkami. Dzięki temu chociażby w ubiegłym roku udało mu się powrócić na podium rankingu DJ Mag Top 100 DJs. Francuz jest mocno rozchwytywany również przez media zajmujące się muzyką popularną – dlatego też już wkrótce producent wystąpi podczas gali rozdania nagród MTV European Music Awards 2020. Tym samym pięćdziesięciotrzylatek dołącza do naprawdę zacnego grona występujących w tym roku – wśród nich takie gwiazdy, jak Zara Larsson, Maluma, Sam Smith, Alicia Keys czy girlsband Little Mix. Dwugodzinna uroczystość będzie transmitowana już w niedzielę 8 listopada na 180 krajów świata.

Ciekawy format gali

Tegoroczna edycja będzie swoją formułą od edycji odbywających się w poprzednich latach odbiegać – oczywiście z powodów wiadomych. Realizacja wydarzenia będzie mieć miejsce z dwóch krajów – Wielkiej Brytanii i Węgier, i to w tym drugim kraju pojawi się David Guetta. Twórca “Titanium” zaprezentuje się w wyjątkowej lokalizacji jaką jest Széchenyi Bath – jedno z największych spa w Europie. Zanosi się więc na naprawdę spektakularne widoki.

kalendarz

Chciałbym bardzo podziękować MTV za zaproszenie mnie. Mamy w planach niesamowity program, który można oglądać w domach na całym świecie. To dla mnie zaszczyt występować w tym roku w czasie, gdy wspólne świętowanie muzyki jest ważniejsze niż kiedykolwiek.

Pierre David Guetta

Szansa na dwie statuetki

Francuz może wieczorny wieczór zakończyć nawet z dwoma statuetkami w ręku – został on bowiem nominowany do dwóch kategorii: “najlepszy wykonawca muzyki elektronicznej” i “najlepszy teledysk z przekazem” (ze swoim najnowszym wydaniem “Let’s Love“). Tak więc David może pojawić się tego wieczora na ekranie więcej niż jeden raz. Samo głosowanie trwa jeszcze do 2 listopada – aby wziąć w nim udział wystarczy wejść w ten link.

kalendarz

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?