kontakt

David Guetta ma za sobą bardzo udany rok. Oczywiście nie pod względem zagranych imprez, ale bardziej dokonań oraz zdobytych nagród. Streamy charytatywne okazały się bardzo dużym sukcesem – pozwoliły one zebrać dużo pieniędzy na pomoc ofiarom pandemii. Oprócz tego, nie można nie wspomnieć powrotu na szczyt w rankingu DJ Mag Top 100 DJs. Dodajmy do tego wiele utworów na wysokim poziomie – zarówno radiowych, jak i typowo klubowych. David z pewnością może być z siebie zadowolony.

Ostatnim aktem zeszłego roku Francuza był właśnie specjalny sylwestrowy stream prosto z Paryża.

Przed setem Guetta udzielił wywiadu agencji prasowej Reuters opowiadając trochę o obecnej sytuacji i szczepionkach na COVID-19. Według Francuza, zaszczepienie się jest jedynym możliwym sposobem na wyjście z obecnej sytuacji.

Ja zamierzam się zaszczepić. Mam nadzieję, że ludzie zrobią to samo, bo nie widzę po prostu innej opcji, żeby wyjść z tej sytuacji. Oczywiście jest to każdego osobista sprawa. Po szczepieniach będziemy świadkami najbardziej szalonego imprezowego roku w naszym życiu.”

David Guetta

Mamy nadzieję, że z ogólnym dostępem szczepionek (oczywiście dla tych, którzy będą chcieli się zaszczepić) nie będzie żadnych komplikacji i powikłań, co pozwoli wejść w sezon festiwalowy w taki sposób, jak przewiduje David Guetta.

kontakt