David Guetta zachęca do przyjęcia szczepionki. “Szalony rok imprezowy jeszcze przed nami”

Zwycięzca ubiegłorocznego rankingu DJ Mag Top 100 DJs w rozmowie z agencją Reuters zachęca do przyjęcia szczepionki.

sunrise

David Guetta ma za sobą bardzo udany rok. Oczywiście nie pod względem zagranych imprez, ale bardziej dokonań oraz zdobytych nagród. Streamy charytatywne okazały się bardzo dużym sukcesem – pozwoliły one zebrać dużo pieniędzy na pomoc ofiarom pandemii. Oprócz tego, nie można nie wspomnieć powrotu na szczyt w rankingu DJ Mag Top 100 DJs. Dodajmy do tego wiele utworów na wysokim poziomie – zarówno radiowych, jak i typowo klubowych. David z pewnością może być z siebie zadowolony.

Ostatnim aktem zeszłego roku Francuza był właśnie specjalny sylwestrowy stream prosto z Paryża.

kalendarz

Przed setem Guetta udzielił wywiadu agencji prasowej Reuters opowiadając trochę o obecnej sytuacji i szczepionkach na COVID-19. Według Francuza, zaszczepienie się jest jedynym możliwym sposobem na wyjście z obecnej sytuacji.

kalendarz

Ja zamierzam się zaszczepić. Mam nadzieję, że ludzie zrobią to samo, bo nie widzę po prostu innej opcji, żeby wyjść z tej sytuacji. Oczywiście jest to każdego osobista sprawa. Po szczepieniach będziemy świadkami najbardziej szalonego imprezowego roku w naszym życiu.”

David Guetta

Mamy nadzieję, że z ogólnym dostępem szczepionek (oczywiście dla tych, którzy będą chcieli się zaszczepić) nie będzie żadnych komplikacji i powikłań, co pozwoli wejść w sezon festiwalowy w taki sposób, jak przewiduje David Guetta.

kalendarz

sunrise

Total
19
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?