Dwóch artystów z Afterlife przejmuje kontrolę w Drumcode! Tak brzmią Kevin de Vries i Chris Avantgarde

Obaj mają na swoim koncie sukcesy w świecie muzyki klubowej. Kevin i Christian po raz pierwszy łączą siły w wytwórni Adama Beyera.

pdc

Kevin de Vries i Christian Vornweg aka Chris Avantgarde – to dwóch artystów, którzy od lat działają na scenie muzyki klubowej, jednak dzięki tegorocznym sukcesom w Afterlife Records, ich kariery nabrały ostatnio sporego rozpędu. Obaj połączyli swoje siły po raz pierwszy, a ich wspólna EP-ka wylądowała w legendarnym Drumcode, labelu Adama Beyera.

O tych gościach jest głośno

Kevin od czterech lat jest związany z Afterlife, jednak w swojej dyskografii może pochwalić się również produkcjami dla Cocoon Recordings, Armada Music (remiks “Saltwater” Chicane’a) czy Anjunabeats. Producent od dawna nie może narzekać na brak fanów, jednak wydane we wrześniu “Dance With Me” (z remiksem Kölscha) bardzo szybko stało się najchętniej słuchanym i kupowanym utworem berlińczyka. Utwór docenili nie tylko włodarze Afterlife – Tale Of Us, ale także między innymi David Guetta, Tiësto, Armin van Buuren, Eelke Klejin, Gordo, Joris Voorn, Camelphat i wielu innych.

Nie mniejszym sukcesem może w tym roku pochwalić się też Christian. Światu dał się poznać m.in. dzięki wydaniu w SIZE Records Steve’a Angello, jednak to “Conciousness” (współpraca z Anymą, czyli połową Tale Of Us) podbiło serca słuchaczy i innych twórców. Numer zyskał nawet oficjalny remiks Erica Prydza, co przydarza się naprawdę nielicznym. Oprócz Szweda, oryginał w swoich setach wspierali m.in.: Fisher, Lost Frequencies, David Guetta, Tiësto, Oliver Heldens, KAS:ST i inni. Co ciekawe, wiemy już, że niebawem pojawi się follow-up do tej produkcji o roboczym tytule “Eternity”.

“kontrola umysłu”

Kevin i Chris połączyli swoje siły w dwóch utworach wydanych właśnie przez wytwórnię Drumcode. To kompozycje, które spodobają się nie tylko miłośnikom melodic techno, ale także tym otwartym na tech trance (“Mind Control”) i tech house (“Condition”), których elementy przewijają się w pierwszych wspólnych produkcjach artystów z Berlina.

Nas szczególnie porwała “kontrola umysłu”, jednak cała EPka jest materiałem wartym wielokrotnego przesłuchania.

pdc

Total
18
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?