Deadmau5 szykuje nowe wizualizacje na Ultra Music Festival. “Cube 3.0” nadchodzi!

Za dwa miesiące rozpoczyna się sezon festiwalowy, na który kanadyjski producent mocno się przygotowuje. W Miami premierę będzie mieć jego nowa instalacja!

sunrise

Jaki jest Deadmau5 – każdy już chyba wie. Niemniej trzeba przyznać – ostatnie miesiące upływają artyście bardziej na produkcji muzyki niż na szerokim wypowiadaniu się na różne tematy w sieci. Dobrze radzi sobie także mau5trap – jego label – który na początku roku zaprezentował ponad trzydziestoutworową składankę z serii “We Are Friends”. Jednak coś czujemy, że najciekawsze dopiero przed nami!

Wraz z ogłoszeniem pierwszej fazy artystów, którzy zagoszczą na tegorocznej edycji Ultra Music Festival, ogłoszono wielki powrót Joela na scenę w Miami. Jest to więc pracowity okres dla Kanadyjczyka, który przygotowuje aż dwa występy – pod głównym aliasem, a także jako TestPilot. Na ten moment zatrzymajmy się przy tym pierwszym, który ma być naprawdę wyjątkowy!

Podczas swoich streamów na portalu Twitch, Deadmau5 pokazuję postępy prac nad wizualizacjami do nowej instalacji, noszącej nazwę “Cube 3.0“. Ci, którzy na bieżąco obserwują przygotowania dobrze zdają sobie sprawę z tego, jakie poruszenie “kostka” wywoła wśród osób bawiących się w Miami, ale także tych, które będą śledzić transmisję z tego wydarzenia (no, chyba że organizator zrobi nam psikusa i nie przeprowadzi transmisji). Ciężko jednak nam sobie wyobrazić livestream bez choć fragmentu z debiutu nowej odsłony “Cube”.

kalendarz

Już teraz z niecierpliwością czekamy na końcowy efekt – zaś tych, którzy maja chrapkę na to, aby zobaczyć, jak show producenta powstaje, odsyłamy na jego Twitch’a.

ultra

https://www.youtube.com/watch?v=uryZq5hY3_g

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?