Deadmau5 potwierdza: trasa koncertowa po Europie odbędzie się zgodnie z planem!

sunrise

Niecały miesiąc temu Deadmau5 ogłosił, że ma problemy psychiczne i potrzebuje profesjonalnej pomocy. Wobec tego fani Joela z Europy zaczęli się niepokoić, czy planowane na listopad tournee Kanadyjczyka się po prostu odbędzie – wszak sam artysta wspominał, że planuje odsunąć się nieco w cień. Na szczęście wiele wskazuje na to, że ma to zastosowanie tylko w kontekście Twitterowych ekscesów z Joelem w roli głównej.

W ubiegły piątek producent przerwał niemal miesięczną ciszę na swoim Twitterze i postanowił dać znać swoim fanom znać, co się dzieje u niego. Cały przetłumaczony na język polski tekst znajdziecie poniżej, jednak warto zwrócić uwagę właśnie na kwestię planowanej europejskiej trasy koncertowej, która – jak mówi Deadmau5 – odbędzie się zgodnie z planem.

kalendarz

“Mam kilka koncertów w Europie w tym miesiącu i nie chce zawieść moich fanów, więc będę tam ;)”

kalendarz

To wspaniała wiadomość dla fanów, którzy będą uczestniczyć w jego koncertach w nadchodzącym miesiącu. Tour popularnej “Myszy” odbędzie się między innymi w Berlinie, Madrycie, czy Londynie.

sunrise

Tournee potrwa niecałe dwa tygodnie – tempo więc naprawdę intensywne, szczególnie mając na uwadze mentalne problemy artysty. Niemniej producent zapewnia swoich fanów, że jest na dobrej drodze do odzyskania sił i otrzymuje wsparcie od najbliższych przyjaciół i rodziny, a to jest jak najbardziej dobra wiadomość.

Poniżej zapowiadany już i przetłumaczony na język polski cały tekst z Twittera Joela.

kalendarz

kalendarz

“Cześć przyjaciele.

Szybka informacja, co u mnie. W zasadzie… jak dotąd jest dobrze.

sunrise

Dzięki wsparciu Kelly, mojej rodziny, przyjaciół i lekarzy, jestem na właściwej drodze i czuję się lepiej.

Mam kilka koncertów w Europie w tym miesiącu i nie chce zawieść moich fanów, więc będę tam 😉

Czy wracam znowu na Twittera? Nie… i na razie oddaję mojemu zespołowi z mau5trap moje media społecznościowe, żeby Was o wszystkim informować.

Dziękuję za wszystkie wiadomości i wsparcie <3″

kalendarz

 

kalendarz

Total
3
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?