John Summit remiksuje progresywny klasyk Deadmau5’a. “I Remember” w wersji na 2023!

Kultowy numer Deadmau5’a i Kaskade’a z 2008 roku – “I Remember” doczekał się nowej odsłony. Odpowiada za nią John Summit.

PDC

John Summit i jego “Where You Are” wciąż wznosi się na fali popularności kilka miesięcy po wydaniu. Nadszedł jednak czas na kolejną nowość od artysty, który tym razem postanowił zremiksować znany wielu utwór z 2008 roku – “I Remember” . Wcześniej miał już okazję z powodzeniem stworzyć remiks dla Deadma5’a i Kaskade. Wówczas chodziło jednak o dość świeże “Escape”, wydane w ramach projektu Kx5. Teraz jednak jedno z objawień sceny house’owej ostatnich lat postawiło na ponadczasowy klasyk, który do dziś nuci wielu fanów muzyki elektronicznej.

Nowa odsłona klasyka

„I Remember” to utwór od którego na dobre zaczęła się współpraca Deadmau5’a z Kaskade’m, która po latach wyewoulowała w alias Kx5. Singiel został wydany w 2008 roku i od tamtej pory zyskał renomę jednego z ważniejszych utworów w dziejach muzyki elektronicznej. I to na tyle, że swego czasu grało go nawet… radio RMF FM. W dzisiejszych czasach nie do pomyślenia.

emuze.me

Po 15 latach od premiery tego kultowego kawałka, pojawiła się jego nowa odsłona wpasowująca się w obecne trendy. John Summit postanowił odświeżyć “I Remember”, dodając co nieco swoich house’owych brzmień. Nie zapomniał jednak zachować odpowiednio charakteru kawałka, dzięki czemu jest nostalgicznie i idealnie na trwający sezon festiwalowy.

emuze.me

PDC

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?