Kx5

Deadmau5 i Kaskade uderzają w rave’owe tony swoim kolejnym wspólnym singlem jako Kx5

Wspólny projekt Kaskade oraz Deadmau5’a – Kx5 – się nie zatrzymuje. Po zaledwie miesiącu, duet prezentuje kolejny utwór z ich kolekcji.

2sher

Dokładnie miesiąc temu swoją premierę miał trzeci utwór wspólnego projektu, za którym stoją Deadmau5 i Kaskade. Wtedy to panowie wraz z The Moth & The Flame wydali track o nazwie “Alive”. Joel i Ryan kontynuują swoją passę cyklicznie wydawanych produkcji, tym razem publikując kolejny owoc ich współpracy – “Avalanche”.

Stare, dobre połączenie

Historia współpracy Deadmau5’a i Kaskade sięga aż 2008 roku. Wydali oni wówczas ponadczasowy i legendarny już teraz utwór “I Remember”. Przez kolejne lata panowie od czasu do czasu tworzyli wspólny kawałek, który za każdym razem odbijał się niemałym echem. Nic jednak nie zyskało takiego rozgłosu jak informacja o wspólnym projekcie na początku tego roku.

emuze.me

Duże nadzieje

Duży projekt wiąże się z dużymi nadziejami, a te pokładane są przez fanów we wspólnych występach obu artystów. Projekt Kx5 zdążył już zagościć za deckami EDC Las Vegas 2022. Na rozkładzie jazdy obu producentów jest jednak jeszcze jeden event w tym roku. Odbędzie się on na jednym z największych stadionów na świecie – Los Angeles Memorial Coliseum. Obiekt pomieścić może do nawet 70 tysięcy osób, co z pewnością robi wrażenie.

Innym, jeszcze większym przystankiem ma być odbywający się w marcu Ultra Music Festival, gdzie duet będzie miał okazję zaprezentować się jeszcze większej ilości osób. Jak widać, projekt mocno się rozwija, a jego dopełnieniem ma być wielce wyczekiwany album, który swoją premierę ma mieć w przyszłym roku. Do tego czasu miejmy nadzieję usłyszeć wiele tak ciekawych produkcji jak “Alive” czy “Avalanche”.

A skoro przy najnowszym numerze Kx5 – ten udowadnia, że Kaskade i Deadmau5 nie zamykają się w bezpiecznych, progresywnych klimatach. Tym razem otrzymaliśmy mariaż deep house’owego soundu z rave’owymi i acidowymi wstawkami w dropie. Połączenie dość zaskakujące, ale z pewnością warte uwagi!

ultra

emuze.me

Total
2
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?