Deadmau5 po raz kolejny udowadnia swoją wartość. Oto jego nowy singiel, i to aż w trzech wersjach!

Producent i wokalistka – obydwoje z Kanady – stworzyli wspólnie naprawdę kapitalną propozycję, i to aż w trzech wersjach.

pdc

W branży muzyki elektronicznej mamy pewien zbiór producentów, którzy oprócz mocnego temperamentu wyróżniają się też niezwykłym skillem w produkcji muzyki. Do tego grona należy deadmau5 – osoba, o której w ostatnich latach powiedziano już wiele, jednak jednego nie można mu odebrać. Kanadyjczyk doskonale wie, jak tworzyć łapiące za serce i zapadające w pamięć przeboje. Tak jest również w przypadku jego najnowszego singla “Bridged By A Lightwave“, w którym swojego wokalu użyczyła Kiesza, którą znacie chociażby z hitu “Hideaway”.

Słuchacze zostali uraczeni aż trzema wersjami. Release składa się z ponad trzyminutowej wersji radiowej, trwającej ponad 9 minut pełnej wersji (którą notabene polecamy do sprawdzenia w pierwszej kolejności), a także o wiele lżejszej wersji alternatywnej. Innymi słowy – zadowolonych powinno być wielu słuchaczy.

Zdecydowany uśmiech na twarzy podczas słuchania mogą mieć ci, którzy polubili styl Kanadyjczyka z takich tracków, jak “Monophobia”. Coś dla siebie w tym numerze znajdą także entuzjaści starszych kompozycji Joela. Na uwagę zasługuje również naprawdę dobrze komponujący się z instrumentalem wokal Kieszy.

Deadmau5 co prawda wydaje swoją muzykę stosunkowo rzadko – ale tutaj zdecydowanie widać, że kanadyjski twórca stawia na jakość, o czym możecie przekonać się sami. “Bridged By A Lightwave” możecie odsłuchać poniżej.

pdc

Total
5
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?