Tune Of The Year

Joel Zimmerman to postać niesamowicie charakterystyczna i zarazem charyzmatyczna. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych osób w całej branży muzyki elektronicznej ma na swoim koncie sporo tracków, które na zawsze zapisały się w kartach historii EDM.

Deadmau5 jest też znany z tej pozamuzycznej strony – bowiem nie boi się mówić i pisać tego co myśli. Nie ważne, czy jesteś wielką gwiazdą – jeżeli zrobiłeś coś źle, a on to zauważy, to możesz spodziewać się jego komentarza. Dodajmy do tego kawały i trolling, z których Kanadyjczyk również słynie i mamy mieszankę wybuchową. Właśnie za to wszystko popularna Mysz ma na świecie tylu fanów.

Trzeba przyznać jednak, że w ostatnim czasie Joel uspokoił się i nie korzysta z mediów społecznościowych w taki sposób, jak kiedyś. Najważniejsze dla nas jednak jest, że niedawno zapowiedział nową muzykę.

Mocny collab

Będzie to długo oczekiwany kawałek z Kieszą. Kanadyjska piosenkarka jest najbardziej znana w świecie muzyki elektronicznej ze swojej współpracy z Jack Ü nad “Take Ü There”, a także z własnego światowego hitu “Hideaway”, dzięki któremu świat usłyszał o niej na wiosnę 2014 roku.

Nowy track Kieszy z Joelem będzie nosił nazwę “Bridged By A Lightwave” i wyjdzie 13 listopada. W sieci jest już dostępny sporo obiecujący, acz zaledwie piętnastosekundowy teaser. Zanosi się na naprawdę mocny release!

Tune Of The Year