kontakt

O Joelu Zimmermanie można mówić wiele – wszak jest to postać polaryzująca elektroniczne community na całym świecie. Niemniej kanadyjski DJ i producent muzyczny występujący jako deadmau5, prócz trolowania innych artystów i swoich fanów, w swoich występach prezentuje efektowne show. Ostatnie czasy dla Joel’a to jednak huśtawka nastrojów. Po trzech i pół roku od powiedzenia sakramentalnego “tak” Joel i jego małżonka Kelly rozstają się.

W zgodzie

O rozstaniu Joel poinformował w swoich social mediach. Czterdziestolatek wydał komunikat, w którym poinformował, że nie jest już razem ze swoją partnerką. Zimmerman’owie rozstali się w zgodzie i wzajemnym szacunku, co niezbyt często ma miejsce przy tego typu sprawach.

Po trzech i pół roku małżeństwa Joel Zimmerman i jego żona Kelly Zimmerman się rozstają. Ich decyzja o rozwiązaniu małżeństwa ma charakter polubowny. „Obraliśmy różne drogi w życiu i jestem wdzięczny za wspólnie spędzony czas” – opowiada Joel Zimmerman. ” Życzymy sobie dobrze i rozstajemy się z wzajemnym szacunkiem” mówi Kelly Zimmerman

Podjęta decyzja przez Kelly i Joel’a z pewnością nie należała do najłatwiejszych. Na szczęście udało im się swoje małżeństwo zakończyć w przyjaznej atmosferze, co nie zawsze musi mieć miejsce. Kłótnie o wspólny majątek przy rozwodach nie zawsze muszą kończyć się polubownie, a walka o każdy grosz nierzadko trwa naprawdę długo. W tym przypadku taka sytuacja najprawdopodobniej nie miała miejsca. Życzymy więc Kelly i Joel’owi dalszych udanych decyzji życiowych.

kontakt