Deadmau5 stworzył 9 utworów w 9 dni. Nowy album na horyzoncie?

Kanadyjski producent poinformował na social mediach, że w ciągu ostatnich 9 dni stworzył 9 nowych kawałków. To podsyca apetyty fanów.

reklamujsie

Człowiek legenda – tymi słowami z pewnością można określić Joela Zimmermana aka Deadmau5. Jego obecność na scenie zauważana jest w różnych aspektach – czy to poprzez label Mau5trap, czy to za sprawą wyjątkowych produkcji, czy z racji licznych kontrowersji. Innymi słowy – Kanadyjczyk nie próżnuje!

Przykładowo, w zeszłym roku zaskoczył nas swoją kolaboracją z młodą gwiazdą płci pięknej REZZ. Wydał również “spokojny” kawałek na wakacje… oczywiście w swoim stylu. “When The Summer Dies” charakteryzuje się typowym dla Myszy brzmieniem, z którego znany jest od lat.

Nowy album w tym roku?

W 2022 roku póki co nie słyszeliśmy żadnych nowości wydawniczych od Kanadyjczyka, ale już wkrótce może to się zmienić. Ostatnio Joel jest bardzo aktywny na swoich social mediach i w jednym z wpisów pochwalił się, że stworzył 9 utworów w 9 dni. Z pewnością kreatywności mu nie brakuje.

Widok z ostatnich 9 dni…. 9 nowych utworów zrobionych w 9 dni. Nie jest źle. Miło znów być w grze.

Deadmau5

Zaistniała sytuacja rodzi pytanie, czy doczekamy się w najbliższym czasie nowego albumu od Myszy? W takim tempie tworzenia na pewno urodziły się smakowite kąski, które chcielibyśmy usłyszeć. Pozostaje nam więc czekać!

reklamujsie

Total
4
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?