Spotify Top 100

Co jak co, ale bez wątpienia jest to jeden z najbardziej niespodziewanych newsów ostatnich miesięcy! Kanadyjski DJ i producent deadmau5 zapowiedział trzeci już collab z amerykańskim artystą skrywającym się pod aliasem Wolfgang Gartner. Ten drugi pan odszedł nieco w cień po tym, gdy w latach 2010-2012 uważany był za pioniera gatunków takich jak Electro House czy też Complextro. To właśnie wtedy ukazały się ich dwa wspólne utwory – “Animal Rights” oraz “Channel 42“. Jak mówi pewne przysłowie – do trzech razy sztuka – i teraz, po wielu latach przyszła pora na kontynuację utworu z 2012 roku.

Niezwykle świeże dźwięki

deadmau5 miał już okazję zagrać przedpremierowo “Channel 43” i musimy przyznać, że jest więcej niż dobrze. Numer wyróżnia się ponad wiele sztampowych produkcji, które zalewają rynek w ostatnich latach. Kanadyjsko-amerykańska fuzja postawiła na nietypowe dźwięki, których próżno szukać w większości komercyjnych wytwórni. Jednym słowem – jest srogo.

Premiera w styczniu

Do oficjalnej premiery przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Utwór ukaże się na początku 2021 roku – konkretnie 7 stycznia. Możemy śmiało stwierdzić, że dzień po święcie Trzech Króli nastanie święto dwóch króli (muzyki elektronicznej oczywiście!). Początek roku 2021 zapowiada się więc, póki co, naprawdę obiecująco.

Spotify Top 100