ghostproductions.pl

Przez ostatnie lata zdążyliśmy się odzwyczaić od trollingów, którymi swego czasu co rusz częstował nas deadmau5. Ostatni jego mocniejszy wybryk miał miejsce jeszcze przed pandemią – kiedy to za pośrednictwem social mediów Kanadyjczyk kazał duetowi Dimitri Vegas & Like Mike, tu cytat, “zamknąć mordę”.

Kiedyś to było, można rzec w takiej sytuacji. Jednakże EDMowy król trollingu postanowił powrócić w naprawdę konkretnym wydaniu. Tym razem Joel postanowił do zabawy zaangażować swojego kota, zakładając mu konto na… OnlyFans.

A co to jest to całe OnlyFans?

Część z Was wie już, co to za stronka – niemniej warto wyjaśnić ten fenomen tym mniej “kumatym”. Portal ten w teorii ma stanowić platformę do jeszcze bliższego kontaktu na linii twórca – fan. Ci drudzy mogą wykupywać miesięczne subskrypcje, aby mieć dostęp do specjalnego, niedostępnego innymi drogami kontentu tych pierwszych. Tyle teoria – bo w praktyce OnlyFans stanowi platformę dla sexworkerów do sprzedawania treści erotycznych. Pandemia spowodowała, że niektórzy młodzi ludzie (głównie w USA i w zachodniej Europie) postanowili przychylniej spojrzeć na taką formę zarobku.

Profesor i jego życie

Właśnie na tym portalu swoje konto ma Profesor Meowingtons, kot deadmau5’a. Jest on tym samym pierwszym zwierzęciem, które za pośrednictwem swojego właściciela wrzuca na taki portal kontent.

Nie jest to zresztą pierwsze zderzenie kota Kanadyjczyka z social mediami – do 2019 roku aktywnie funkcjonował bowiem jego profil na Instagramie. Ci, którzy aktywnie śledzą karierę deadmau5’a, mogli rozpoznać tego zwierzaka również na okładce wydanego w 2012 roku albumu “>album title goes here<“.

Z kolei rok wcześniej na cześć Profesora Meowingtons została nazwana trasa koncertowa Joela. Udowadnia to zresztą, że deadmau5 niebanalne poczucie humoru przejawiał już wiele lat temu.

Subskrypcja jest oczywiście bezpłatna (btw to byłoby numer, gdyby ktoś serio płacił pieniądze za oglądanie zdjęć i video kota), zaś kontent, który znajdziecie pod tym linkiem, absolutnie zalicza się do kategorii SFW.

ghostproductions.pl