Diplo, Sia i Labrinth w końcu wystąpili razem jako LSD! To nie był zwykły performance…

W trakcie jednego z odcinków The Ellen Show kolektyw LSD, w którego skład wchodzą Labrinth, Sia oraz Diplo po raz pierwszy wystąpił razem na scenie.

kalendarz

Formacja LSD to jeden z mocniejszych teamów tworzących muzykę popularną w ostatnich miesiącach. Używamy tych słów nie na wyrost – wszak skład, który tworzą Sia, Diplo i Labrinth musi robić wrażenie. Grupa kilka tygodni temu wydała swój debiutancki album, którego zawartość chętnie grają rozgłośnie radiowe na świecie. Członkowie kolektywu promują go podczas solowych występów, lecz do tej pory nie było nam dane zobaczyć wspólnego występu całej trójki. Czas przeszły w poprzednim zdaniu jest tutaj kluczem, ponieważ w jednym z najnowszych odcinków The Ellen Show ten fakt uległ zmianie!

Utworem wykonanym przez grupę był nowy singiel “No New Friends“. Cały występ został utrzymany w typowych dla formacji jasnych i pastelowych kolorach. Nie zabrakło też dosyć dziwnej scenografii oraz specjalnego układu tanecznego. Sia siedziała na lwie, Diplo zaś siedział na słoniu, a Labrinth po prostu podskakiwał. Występ był więc nieco osobliwy, więc więcej nie będziemy dalej opisywać – po prostu to trzeba zobaczyć!

kalendarz

Diplo został również zapytany o trasę koncertową. Mamy tu jednak złe wieści – jeśli mamy wierzyć Thomasowi, raczej nie ma co się spodziewać większej ilości koncertów supergrupy. A przynajmniej na razie…

ultra

Bardzo chciałbym coś zrobić, jeśli znajdziemy złoty środek. Wszyscy jesteśmy bardzo zajęci, a Sia nie lubi zbyt dużo podróżować. Jednak pewnego dnia chciałbym wystąpić jako LSD.

Diplo

kalendarz

Total
4
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?