Czterech Polaków zagra na tegorocznym Defqon.1!

Poznaliśmy lineup tegorocznej edycji Defqon.1. W bogatym składzie znaleźli się również polscy producenci – zarówno doświadczeni, jak i debiutanci.

kalendarz

Defqon.1 to kultowa już w świecie hardstyle’u marka. Organizowana przez agencję Q-Dance od 2003 roku impreza z każdym rokiem przyciąga coraz większe rzesze osób zainteresowanych. Nie powinno to dziwić – wszak oprawa wizualna terenu wydarzenia czy chociażby scen za każdym razem jest wręcz nieziemska. Smaczku dodają tradycyjne atrakcje, takie jak Endshow czy Power Hour. Zresztą – podczas tej drugiej ma miejsce najsławniejsze dotąd crowd control w historii EDM.

Śmietanka muzyki hardstyle

Organizatorzy stawiają na rozmach praktycznie na każdym kroku – mało która impreza może przecież sobie pozwolić na ogłoszenie szczegółów imprezy za pośrednictwem profesjonalnej transmisji video w internecie. Podczas The Release – bowiem tak nazywała się audycja – poznaliśmy pełny lineup oraz wszystkie istotne szczegóły dotyczące tegorocznego festiwalu.

emuze.me

Jak co roku, na Defqon.1 zagrają czołowe gwiazdy muzyki hardstyle czy hardcore – wśród nich chociażby Wildstylez, Da Tweekaz, Zatox, Miss K8 czy Radical Redemption. Na scenie pojawi się również duet D-Block & S-Te-Fan – twórcy hymnu tegorocznej edycji, zatytułowanego “Primal Energy”.

https://www.youtube.com/watch?v=naWU4uuicWU

Polacy w liczbie czterech

Nie zabraknie również polskich akcentów – w lineupie widnieją bowiem aż aż cztery polskie aliasy. Są to Crypsis i Regain, którzy zagrają seta B2B, a także I:Gor czy debiutujący na czołowym evencie Q-Dance Genox. Pełny skład lineupu znajdziecie tutaj.

ultra

Wyjazd z Polski

Jak co roku, do Holandii pojedzie spora polska reprezentacja – głównie za sprawą zorganizowanego wyjazdu realizowanego przez zaprzyjaźnioną firmę Hardtripy. W zestawie bilet na cały weekend, miejsce na specjalnym polu namiotowym i – co naturalne – przejazd w obie strony. Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie pod tym linkiem. Osobiście polecamy, gdyż było nam dane pojechać na hardstyle’owy event z tymi ludźmi już dwukrotnie. Naszą relację z ubiegłorocznego Qlimaxu znajdziecie tutaj, natomiast relacja z DEDIQATED – czyli dwudziestolecia Q-Dance – ukaże się już w ten weekend.

emuze.me

Total
24
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?