D-Block & S-Te-Fan atakują z nowym singlem. Oto hymn tegorocznego Defqon.1

Twórcy największego hardstyle’owego hitu 2019 roku stworzyli hymn tegorocznej edycji najbardziej kultowego hardowego festiwalu świata.

sunrise

Nieodzownym elementem hardstyle’owych eventów są podniosłe i euforyczne hymny. Praktycznie każdy z ważniejszych festiwali wchodzi we współpracę z producentami, aby zaprezentować motyw przewodni na kolejną edycję. Jednym z eventów, które kładą na ten aspekt marketingu nacisk, jest Defqon.1. W tym roku za hymn tej imprezy odpowiada duet D-Block & S-te-Fan. Ciężko było trafić gorzej – wszak panowie są twórcami największego hardstyle’owego hitu 2019 roku.

“Primal Energy”

O tym, że za tegoroczny hymn odpowiadać będą D-Block & S-te-Fan dowiedzieliśmy się podczas specjalnej audycji, podczas której przedstawiono wszystkie szczegóły tegorocznej edycji – w tym lineup. Wtedy też po raz pierwszy usłyszeliśmy “Primal Energy“, czyli utwór powstały specjalnie do celów tegorocznego Defqon.1. Już sam tytuł pozwala wnioskować, że produkcja będzie energetyczna – i tak oczywiście jest. W teledysku, który znajdziecie poniżej., można zobaczyć ujęcia z poprzednich edycji imprezy.

kalendarz

Wyjazd z Polski

Jak co roku, na Defqon.1 pojedzie spora polska reprezentacja – głównie za sprawą zorganizowanego wyjazdu realizowanego przez zaprzyjaźnioną firmę HardTripy. W zestawie bilet na cały weekend, miejsce na specjalnym polu namiotowym i – co naturalne – przejazd w obie strony. Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie pod tym linkiem.

ultra

Osobiście polecamy, gdyż było nam dane pojechać na hardstyle’owy event z tymi ludźmi już dwukrotnie. Naszą relację z ubiegłorocznego Qlimaxu znajdziecie tutaj, natomiast relacja z DEDIQATED – czyli dwudziestolecia Q-Dance – można przeczytać tutaj.

kalendarz

sunrise

Total
13
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?