defqon.1

Defqon.1 zostanie w dotychczasowej lokalizacji przez kolejną dekadę. Umowa podpisana!

Właściciele parku rozrywki Walibi Holland i Q-Dance podpisali umowę dotyczącą organizacji przez kolejne 10 lat festiwalu Defqon.1.

reklamujsie

O fenomenie Defqon.1 nie trzeba specjalnie się rozpisywać. Jeden z najbardziej pożądanych festiwali przez fanów muzyki hardstyle po raz pierwszy odbył się w 2003 roku w Almeerderstrand. Po kilku edycjach w 2011 roku event został przeniesiony do Walibi Holland, gdzie odbywa się po dziś dzień. Właściciele parku rozrywki i agencji Q-dance doszli do porozumienia w sprawie organizacji imprezy, przedłużając umowę na kolejne lata.

Możliwość dalszego rozwoju

Umowa na organizację Defqon.1 w Walibi Holland została przedłużona o kolejne 10 lat. Tak długa perspektywa daje agencji Q-dance spokojne planowanie kolejnych edycji, przy okazji rozwijając swoją markę. Już teraz organizatorzy wydłużyli event do 4 dni, a to zapewne dopiero początek.

Dzięki zatwierdzeniu czwartego dnia tego roku i temu wyrazowi wzajemnego zaufania, nic nie stoi na przeszkodzie naszemu dalszemu rozwojowi w nadchodzących latach. Nie możemy się doczekać, kiedy tego lata znów spotkamy się z naszymi fanami na pięknej stronie Walibi.

Wyjazd z Polski

Tegoroczna edycja Defqon.1 odbędzie się 23-26 czerwca. W bogatym lineupie, w którym nie brakuje gwiazd sceny hard dance znaleźli się również polscy artyści. Z Polski będzie także organizowany wyjazd na festiwal, za który odpowiedzialny są zaprzyjaźnione Hardtripy. Co prawda wszystkie miejsca w autokarach zostały wyprzedane, ale w ofercie jest także wiele innych wyjazdów – więcej informacji znajdziecie pod tym linkiem.

reklamujsie

Total
10
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?