Defqon.1 potwierdza lineup tegorocznej edycji. Aż trzech Polaków w składzie!

Regain, I:Gor oraz Genox stanowią polską reprezentację w lineup’ie tegorocznej edycji Defqon.1. Poznaliśmy pełny lineup imprezy.

reklamujsie

Osoby uczestniczące w 2003 roku w pierwszej edycji Defqon.1 zapewne nie domyślały się, jak legendarny stanie się ten event. Minęły niemal dwie dekady i nie ma chyba bardziej poważanego i pożądanego festiwalu ze świata hard dance od tego odbywającego się pod koniec czerwca w Holandii. Przez ostatnie 2 lata impreza ta nie mogła się odbyć ze względów oczywistych. Na szczęście teraz już chyba nic nie stoi na przeszkodzie, aby największe hardowe wydarzenie świata mogło mieć miejsce.

Defqon.1 powraca

Tegoroczne Defqon.1 ma trwać przez aż 4 dni – od 23 do 26 czerwca. Jeśli chodzi o lineup, to tak naprawdę ciężko wymieniać po kolei tych, którzy wystąpią w Biddinghuizen. Powód jest prosty – tam gra praktycznie każdy liczący się hardowy DJ czy producent. No, oprócz Brennana Hearta.

Śmieszki na bok – weźmy na tapet chociażby będącą najbardziej obleganą Red Stage. To tam odbywają się między innymi The Endshow, Defqon.1 Legends oraz Power Hour. Dodatkowo, za deckami zameldują się między innymi Headhunterz, KELTEK, Coone, Ran-D, Sound Rush, Noisecontrollers czy Sub Zero Project.

Na pozostałych dziewięciu scenach nie zabraknie hard dance’u w różnych odmianach. Jak już jednak wspomnieliśmy – ciężko zwracać tu uwagę na konkretne nazwiska w składzie, wszak na Defqon.1 grają praktycznie wszyscy warci uwagi twórcy.

Będą Polacy!

Fani cięższego grania w wydaniu polskim powinni mieć na uwadze szczególnie sobotnią Black Stage (wystąpi tam I:Gor) oraz niedzielne Blue Stage (zagra tam Regain) i Indigo Stage (tam swoją selekcję zaprezentuje Genox). Dodatkowo w lineup’ie widnieje Crypsis – Holender polskiego pochodzenia, który wystąpi w formule back2back z Regainem.

Karnety już tylko u Hardtripów

Karnety na wszystkie dni imprezy zostały już dawno wyprzedane. W sprzedaży zostały tylko bilety na pojedyncze dni. Jest jednak jedna opcja, aby móc załapać się na cały festiwalowy weekend – a jest nią wyjazd, który organizują zaprzyjaźnione Hardtripy. W pakiecie transport, nocleg na festiwalowym polu namiotowym, a także czterodniowy karnet na festiwal. Więcej informacji na temat wyjazdu znajdziecie pod tym linkiem.

reklamujsie

Total
32
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?