Dillon Francis zapowiada pierwszy od 4 lat mixtape. Osiem nowych utworów w drodze!

Dillon Francis już wkrótce zaserwuje nam sporą dawkę nowej muzyki. Amerykanin planuje wydać nowy mixtape, zawierający 8 utworów.

kalendarz

W branży szeroko pojętej muzyki elektronicznej są artyści, których się darzy szczególną sympatią – i jesteśmy w stanie się założyć, że większość z Was takim uczuciem darzy Dillona Francisa. Amerykanin świetnie radzi sobie w mediach społecznościowych – co chwila wymyśla nowe rzeczy, aby zaskoczyć swoich fanów, a jego piniatę o imieniu Gerald (która notabene została bohaterem kreskówki) kojarzy już chyba każdy.

Prócz pozytywnego stylu bycia, Dillon na swoim głównym polu aktywności, którym jest muzyka, przejawia się sporą kreatywnością, a czasem też spontanicznością. Warto wspomnieć chociażby sytuację, gdzie wydany wspólnie z Alison Wonderland utwór pod tytułem “Lost My Mind” szybko przerodził się w całe tournee po Stanach Zjednoczonych.

kalendarz

Artysta ma na swoim koncie 2 albumy i 4 EPki – ostatnia z nich – zatytułowana “This Mixtape is Fire” – pojawiła się na rynku w 2015 roku. Na liście utworów widniały kolaboracje między innymi ze Skrillexem, Calvinem Harrisem, czy Kygo, zaś składający się z 7 utworów projekt został bardzo ciepło przyjęty przez fanów.

ultra

Ostatnio na swoim koncie na Twitterze Amerykanin udostępnił screen ze swojego laptopa, będący jednoznacznym potwierdzeniem tego, że Dillon Francis planuje wydać nowy materiał. Nietuzinkowa zapowiedź jest także formą interakcji z fanami, których producent zapytał o to, którą z czterech wersji okładki ma wybrać.

Projekt będzie nosił nazwę “Magic Is Real” i składa się z 8 utworów. Połowa z nich jest już znana słuchaczom, zaś pozostałe cztery pozostają tajemnicą. Potwierdzony jest chociażby kolejny track z holenderskim duetem TV Noise.

kalendarz

Póki co nie znamy większej ilości szczegółów, na czele z datą wydania. Jednak znając jego – jeśli przekaże opinii publicznej taką wieść, to będzie to miało miejsce dosłownie tuż przed premierą. Miejmy nadzieję, że będzie on tak dobry, jak poprzedni mixtape z 2015 roku.

foto: rukes.com

kalendarz

ultra

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?