Dillon Francis planuje kreskówkę o… swojej piniacie. ,,Gerald’s World” współtworzy jeden ze scenarzystów “Family Guy”!

Amerykański producent lubi zaskakiwać, lecz teraz chyba już przeszedł samego siebie. Kreskówka o piniacie może być czymś naprawdę zakręconym!

sunrise

Dillon Francis jest znany w showbiznesie nie tylko za sprawą różnorodnych i nieszablonowych produkcji muzycznych, ale także dzięki smykałce do bycia komikiem – wielu fanów elektroniki, i nie tylko, zna różnorakie alter ego producenta (jak na przykład DJ Hanzel). Uwagę przykuwają także wesołe vlogi i nagrania w mediach społecznościowych. Amerykanin odegrał także istotną rolę w zrealizowanym w 2017 roku komediowym serialu “What Would Diplo Do?

Osoby będące na bieżąco z szaloną działalnością producenta znają zapewne tęczową piniatę o imieniu Gerald. Maskotka Dillona była bohaterem wielu zabawnych skeczy i budzi jak najbardziej pozytywne emocje.

kalendarz

Twórca takich utworów, jak “Get Low” czy “EDM O’CLOCK” postanowił jednak pójść o krok dalej i… zrealizować własną produkcję animowaną, której głównym bohaterem będzie – a jakże – Gerald. Serial będzie nosić nazwę “Gerald’s World”, a w proces produkcyjny został włączony sam Spencer Porter – twórca scenariuszy między innymi dla serialu “Family Guy”.

Produkcja powstanie we współpracy z wytwórnią FOX, która będzie pomagać w rozwoju nietuzinkowej, animowanej komedii.

ultra

Szczegóły są nadal omawiane i finalizowane, więc nie wiadomo jeszcze, kiedy ostatecznie ,,Gerald’s World” pojawi się na ekranach. Jeżeli chcecie poczuć komediowy przedsmak tego co nadejdzie, koniecznie rzućcie okiem na jeden ze skeczy z udziałem Francisa i jego piniaty!

kalendarz

sunrise

Total
14
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?