TV Noise i Dillon Francis znowu cisną bekę! Ich najnowsza EPka zaskakuje już samym tytułem

Dillon Francis i TV Noise ponownie połączyli siły. Tym razem Panowie wydali dwuczęściową EPkę o naprawdę oryginalnym tytule.

silesia beats

W zeszłym roku otrzymaliśmy dość ciekawe połączenie dwóch aliasów z nieco odmiennych zakątków muzyki EDM. Dillon Francis połączył siły z holenderskim duetem TV Noise i w ten sposób otrzymaliśmy “EDM O’ Clock“. Jest to numer, który nie traktuje się do końca poważnie – lecz mimo to jest to naprawdę ciekawy utwór z fajnymi patentami. Już samo użycie w wideoklipie głównie stockowych filmików pokazuje, że mamy tu do czynienia z naprawdę grubym kalibrem pomysłowości.

Bylibyśmy zdziwieni, gdyby współpraca Holendrów z Amerykaninem zakończyła się na tym jednym utworze. Trochę musieliśmy poczekać, ale doczekaliśmy się – w piątek otrzymaliśmy nowe wydawnictwo, w którym panowie polecieli jeszcze mocniej.

jay_cluss

No jest kurde wysoko

Już sam tytuł nowego wydawnictwa powoduje w nas niekontrolowane skurcze brzucha, bo jak inaczej można zareagować na nazwę “Festival Bangers For When Festivals Start Again Because There Are No Festivals“? Zresztą – jeden z utworów, niczym Mariusz Max Kolonko, mówi jak jest swoim tytułem. Chodzi tutaj konkretnie o kawałek “3 Drops Who Cares“, gdzie możemy znaleźć 3 różnorodne dropy. Dillon Francis i TV Noise zaprezentowali nam dwa bangery, które na pewno usłyszymy na festiwalach w przyszłym roku. O ile one się odbędą.

ultra

kalendarz

Total
10
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?