Dimitri Vegas w swojej pierwszej głównej roli filmowej. W sieci pojawił się oficjalny zwiastun “H4Z4RD”

Dimitri Vegas spełnia się nie tylko za DJką, ale również w aktorstwie. Niedługo ujrzymy go w głównej roli w filmie H4Z4RD.

kalendarz

Fanom muzyki elektronicznej Dimitri Vegas znany jest przede wszystkim z bycia częścią duetu Dimitri Vegas & Like Mike. Okazuje się jednak, że występowanie na scenach największych światowych festiwali, to nie jedyne przynoszące sławę zajęcie w jego życiu. Dimitri Vegas próbuje również spełniać się już od pewnego czasu w zawodzie aktora. W jego dotychczasowej karierze filmowej, mogliśmy go ujrzeć w małych rolach w takich produkcjach jak „Rambo: Ostatnia Krew” czy „Gangsta”. Ostatnio jednak podjął się swojego dotychczas największego wyzwania aktorskiego i wcielił się w główną rolę w filmie „H4Z4RD”.

Akcja zza kierownicy

„H4Z4RD”, czyli dzieło belgijskiego reżysera Jonasa Govaertsa to komedia i film akcji w jednym. Obok wspomnianego wcześniej jednego z braci Thivaios w filmie zagrali też Frank Lammers, Monic Hendrickx, Jeroen Perceval i Jennifer Heylen. Akcja toczy się w Antwerpii w czasie jednego dnia i rozgrywa się zza kierownicy sportowego, złotego samochodu. Ów Lexus to oczko w głowie głównego bohatera – Noaha Hazarda, w którego to właśnie wciela się Dimitri Vegas. Film ma trafić do belgijskich kin 20 lipca tego roku.

emuze.me

“Noah Hazard nie wyobraża sobie życia bez swojego złotego samochodu sportowego ze spersonalizowanymi tablicami rejestracyjnymi. Dla jego córki Zity samochód pełni funkcję przytulnego powozu; dla jego dziewczyny Lei, jest wygodną taksówką; a dla jego podejrzanego kuzyna Carlosa, świeżo po wyjściu z więzienia, pędzącym samochodem do ucieczki. Jednak gdy napad organizowany przez Carlosa całkowicie wymyka się spod kontroli, Noah musi zapobiec sytuacji, w której jego ukochany Lexus stanie się jego trumną…”

Niedawno został opublikowany oficjalny zwiastun filmu. Możemy w nim zobaczyć pierwsze aktorskie poczynania Vegasa w nowej roli. W filmie na pewno nie zabraknie szybkiej jazdy, strzelania i krwi, a to wszystko z dozą humoru. Nie mogło obyć się też bez elementu związanego z muzyką elektroniczną. W zwiastunie możemy usłyszeć dźwięki “Sandstorm” od Darude, a jego koniec sugeruje, że główny bohater lubi w trakcie jazdy ukochanym autem posłuchać EDM’u.

ultra

emuze.me

Total
3
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?