Dimitri Vegas & Like Mike i Timmy Trumpet wydają wspólny singiel. Premiera już za parę dni!

Już wkrótce premierę będzie miał wspólny collab duetu Dimitri Vegas & Like Mike oraz pochodzącego ze słonecznej Australii Timmy’ego Trumpeta.

silesia beats

Panowie z duetu Dimitri Vegas & Like Mike przez ostatnie kilka lat stali się obiektem wielu kontrowersji. Mimo to, jedno trzeba im przyznać – są oni niezmiernie popularni. Pokazuje to chociażby dość dyskusyjne, ale jednak – pierwsze miejsce w rankingu DJ Mag Top 100 DJs. Belgowie mają na swoim koncie collaby z największymi gwiazdami EDM, takimi jak Hardwell, Nicky Romero, Afrojack, Armin Van Buuren czy też David Guetta. Do tego grona dołącza właśnie szalony Australijczyk w charakterystycznym kapeluszu i z trąbką w dłoni – Timmy Trumpet.

Release numer 200

Zarówno Australijczyk jak i Belgowie grali swój wspólny utwór już od dłuższego czasu, jednak dopiero teraz przyszedł czas na jego oficjalną premierę. Utwór będzie nosił tytuł “The Anthem” a nie – jak zakładało wiele osób przed premierą – “Sit Down Anthem“. Na możliwość posłuchania utworu w pełnej wersji nie będzie trzeba długo czekać. Premiera przewidziana jest bowiem na 17 stycznia, czyli najbliższy piątek! Co ciekawe, będzie to 200. wydanie w labelu braci Thivaios – Smash The House.

jay_cluss

Bez rewolucji

Nie będzie dla nikogo zaskoczeniem brzmienie tego tracka. Po raz wtóry dostajemy klasyczne, bigroomowe granie nadające się w sam raz na pełne energii występy Belgów. Jeśli jesteście entuzjastami takiego sposobu na rozkręcenie festiwalu, to z pewnością spodoba Wam się ta propozycja.

ultra

https://youtu.be/82Z8HoRzNC0

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?