DJ Mag Top 100 DJs 2019 – Dimitri Vegas & Like Mike na szczycie, Hardwell notuje sensacyjny spadek

To musiało się kiedyś stać – Martin Garrix nie zdołał po raz czwarty wygrać rankingu DJ Mag Top 100 DJs. Na jego miejsce wchodzą Dimitri Vegas & Like Mike.

sunrise

To kiedyś po prostu musiało się zdarzyć – nikt nie spodziewał się jednak, że będzie to mieć miejsce już w tym roku. Martin Garrix, po aż trzech latach na szczycie rankingu DJ Mag Top 100 DJs, oddaje pole nowym zwycięzcom. Tegoroczny plebiscyt na najpopularniejszego artystę EDM na świecie ma bardzo kontrowersyjnego zwycięzcę – konkretnie duet Dimitri Vegas & Like Mike.

Belgowie powtarzają więc swój wyczyn z roku 2015 – wtedy to udało im się strącić z tronu Robberta van de Corputa, znanego szerzej jako Hardwell. W tym roku boss labelu Revealed zajął dopiero 12. pozycję, co śmiało można uznać za sensację wieczoru.

kalendarz

David Guetta po 8 latach powraca na podium

Martin Garrix zsuwa się tylko o jedną pozycję – a więc w tegorocznym rankingu zajmuje miejsce 2. Oczko niżej mamy za to wielki powrót na podium – David Guetta znalazł się w TOP3 po raz pierwszy od 2011 roku, kiedy to po raz ostatni zwyciężył w całym zestawieniu.

ultra

Armin van Buuren zajął dopiero miejsce czwarte, zaś tuż za nim bardzo popularny w Stanach Zjednoczonych i notujący awans o 5 pozycji Marshmello. Poniżej znajdziecie pełny skład TOP10 tegorocznego zestawienia.

DJ Mag Top 100 DJs 2019 – najlepsza dziesiątka

1. Dimitri Vegas & Like Mike
2. Martin Garrix
3. David Guetta
4. Armin van Buuren
5. Marshmello
6. Don Diablo
7. Oliver Heldens
8. Tiesto
9. Afrojack
10. Steve Aoki

sunrise

Całe zestawienie znajdziecie pod tym linkiem.

kalendarz

Total
25
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?