Czy doczekamy się powrotu Jack Ü? Diplo w najnowszym wywiadzie określa przyszłość duetu

1/2 Jack U w wywiadzie dla magazynu Rolling Stone twierdzi, że powrót do wspólnego tworzenia ze Skrillexem jest możliwy, ale najwcześniej w 2020 roku.

sunrise

Duet Jack Ü był jednym z najlepiej przyjętych kolektywów świata EDM w ostatnich latach. Skrillex i Diplo mają na swoim koncie kilka solidnych przebojów pod swoim aliasem – naszym ulubionym jest zdecydowanie kolaboracja z AlunaGeorge.

Niestety, w 2016 roku drogi członków formacji się rozeszły. Jak się okazuje teraz – nie na zawsze. Sporo nadziei w serca fanów wlewa opublikowany na łamach magazynu Rolling Stone wywiad z 1/2 składu Jack Ü – mianowicie Thomasem Wesley aka Diplo. Główne wątki poruszone w wywiadzie to początki z muzyką country, niedawny remiks wielkiego przeboju “Old Town Road”, za którym stoi Lil Nas X, a także… możliwy powrót do wspólnej pracy z Sonnym. Cały wywiad możecie przeczytać tutaj.

kalendarz

Przechodząc do sedna – powrót legendarnego duo jest możliwy, jednak dopiero w 2020 roku. Poniżej słowa znanego z projektu Major Lazer artysty:

kalendarz

Może nastąpić to w przyszłym roku. Myślę, że Skrillex ma dużo materiału, który przygotowuje do wydania. Kiedy tak się stanie, myślę że możemy być w stanie zrobić coś nowego, ale pracowałem nad wieloma pomysłami na projekt. Wszystko w odpowiednim czasie. Nie ma w tym pośpiechu.

Diplo

Odważna deklaracja Diplo nie spotkała się jeszcze z odpowiedzią twórcy “Bangarang”. Jednak biorąc pod uwagę mocno zaostrzoną aktywność długowłosego producenta w ostatnim czasie i “wznowienie aliasu Dog Blood z Boys Noize, wydaje się to być bardzo prawdopodobnym scenariuszem. Nie wiemy jednak, czego się spodziewać po reaktywacji duetu. Temat jest gorący – tak więc mamy nadzieję na kolejne wieści już niebawem.

foto: This Song Is Kick

sunrise

kalendarz

Total
5
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?