Skrillex i Boys Noize wydadzą EPkę jako Dog Blood. Premiera jeszcze w maju!

Na swoim twitterowym koncie Skrillex ogłosił iż wspólnie z Boys Noize ukończyli pracę nad nową EP-ką. Spora dawka nowej muzyki od Dog Blood już wkrótce!

sunrise

Kiedy Skrillex za pośrednictwem Twittera zdradził swoim fanom, że nowy album ukażę się już niedługo, wszyscy myśleli, że chodzi o jego główny alias. Na spełnienie tych marzeń musimy jednak jeszcze trochę poczekać – bowiem amerykański producent ma na swoim koncie kilka projektów tworzonych wspólnie z innymi artystami – i to właśnie jednego z nich dotyczą najbliższe plany wydawnicze Sonny’ego.

W tym roku wielki powrót zaliczył projekt Dog Blood. Jego historia sięga do 2012 roku, kiedy Skrillex wspólnie z dobrze znanym wszystkim fanom nieco bardziej undergroundowych brzmień niemieckim producentem Boys Noize wydał wspólną EPkę. Po kilku latach przerwy alias został reaktywowany, czego najlepszymi dowodami są wydanie singla zatytułowanego “Turn Off The Lights” oraz niesamowity set na Ultra Music Festival, który zostanie zapamiętany na długo.

kalendarz

Skrillex zapowiedział na swoim twitterowym koncie, że wraz z Alexandrem (bo tak na imię ma Boys Noize) ukończył pracę nad najnowszym mini albumem, który zostanie wydany właśnie pod szyldem Dog Blood. Z tego, co na razie wiadomo, na mini albumie Niemca i Amerykanina mają pojawić się aż 4 nowe utwory, a na krążku pojawią się też goście.

kalendarz

Jednym z nich najprawdopodobniej będzie Ty Dolla $ign, który pojawił się na scenie w trakcie występu duetu na UMF. Czekamy na premierę tego mini albumu z niecierpliwością, a ta przewidziana jest na 31 maja!

https://youtu.be/ijA1r0Tb9Ys

kalendarz

sunrise

Total
16
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?