disclosure_new_ep

Disclosure wydali nową EPkę. Aż 5 nowych tracków brytyjskiego duetu

Brytyjski duet Disclosure wypuścił nową, house’ową EPkę zawierającą aż 5 produkcji idealnych na klubowy parkiet.

PDC

W zeszłym roku premierę miał trzeci, studyjny album brytyjskiego duetu Disclosure, zatytułowany “Energy“. Odbiór samej płyty był całkiem pozytywny, a zapowiadające go single takie jak “My High” czy “Douha (Mali Mali)” dość mocno podsycały atmosferę. Bracia Lawrence nie odeszli jednak na zbyt długi urlop. Niespełna rok po premierze ostatniego longplaya, panowie powrócili z nowym materiałem. Mowa tutaj o pełnoprawnej EPce, na której znajdziemy aż 5 utworów!

Znajdziemy tutaj bardzo klimatyczne, house’owe kawałki, które mogą zrobić ruch na niejednym parkiecie. Disclosure podgrzali lekko temperaturę wydając na początku trzy single. Zaledwie chwilę później ukazała się cała EP-ka, zawierająca dodatkowo dwa nowe kawałki.

emuze.me

Wydane w ostatni piątek “Never Enough” to ta nieco bardziej klubowa odsłona Brytyjczyków. Wszyscy, którzy oczekiwali komercyjnych hitów pokroju “Latch” czy “Magnets” mogą w tym wypadku obejść się smakiem. Nie oznacza to jednak, iż nowej EPce Guya i Howarda nie warto dać szansy – wręcz przeciwnie. Numery od tej dwójki to praktycznie zawsze gwarancja wysokiej jakości.

Pełną EPkę możecie przesłuchać poniżej.

PDC

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?