Disclosure powracają! House’owy duet codziennie wydaje nowy numer

Disclosure powracają z dawką nowej muzyki. Od poniedziałku, codziennie otrzymujemy kolejny świeży utwór wypełniony house’owymi brzmieniami.

silesia beats

Bracia Lawrence, znani w muzycznym świecie jako Disclosure, są według wielu uważani za jedne z najważniejszych postaci sceny House ostatnich lat. Dzięki swoim dwóm albumom – “Settle” oraz “Caracal” – udało im się przyczynić do popularyzacji tych dźwięków na całym świecie. Spory wpływ na to miały z pewnością współprace z największymi gwiazdami współczesnej muzyki pop takimi jak The Weeknd, Lorde czy też Sam Smith. Ostatnia solowa propozycja duetu ukazała się pod koniec wakacji 2018 roku. Od tamtego czasu panowie wydali tylko dwa utwory – wszystkie będące hitowymi kolaboracjami z Khalidem. Ostatnia z nich – “Know Your Worth” – ukazała się na początku lutego.

To była jednak cisza przed burzą – w ostatnich dniach Howard oraz Guy, oprócz ogłoszenia kolejnych koncertów, przesłali swoim fanom jasny komunikat.

jay_cluss

Wróciliśmy!

Disclosure
Wyświetl ten post na Instagramie.

We’re back!!

Post udostępniony przez Disclosure (@disclosure)

Spora dawka nowej muzyki

Disclosure bardzo szybko przeszli od słów do czynów. W niedzielę na portalu YouTube miała miejsce bowiem transmisja na żywo z pierwszego po długiej przerwie Kitchen Mix‘u. W niemal trzygodzinnym nagraniu nie zabrakło dobrego house’u, z którego przecież Brytyjczycy słyną.

ultra

https://www.mixcloud.com/joey-dezaeger/disclosure-kitchen-mix-feb-2020/

To był dopiero początek atrakcji – od poniedziałku, codziennie, panowie publikują kolejny nowy utwór. W poniedziałek było to “Ecstasy”…

…we wtorek “Tondo”…

silesia beats

…w środę “Expressing What Matters”…

…a dosłownie przed paroma chwilami – “Etran”.

Czyżby nowy album?

Już w 2018 roku duet Disclosure pochwalił się, że w przeciągu ostatnich kilku lat udało im się napisać do 100 utworów, których część miałaby stworzyć nowy album formacji. Zalew nowych numerów od autorów takich hitów jak “Latch“, “Omen” czy “Magnets” może wskazywać na to, że wydawane właśnie utwory pojawią się na trzecim krążku braci, który jest bliżej niż nam się wydaje.

ultra

jay_cluss

Wyświetl ten post na Instagramie.

TONDO 8pm tonight on @anniemac, @bbcradio1

Post udostępniony przez Disclosure (@disclosure)

kalendarz

Total
8
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?