kontakt

Nie tak dawno temu pochodzący z Wielkiej Brytanii bracia Lawrence znani doskonale wszystkim jako Disclosure zapowiedzieli swój trzeci krążek. “Energy“, bo taką nazwę będzie nosiła najnowsza płyta house’owych magików, zapowiada się naprawdę ciekawie. Pierwszy singiel promujący longplay nie miał może żadnej dużej gwiazdy na wokalu, jednak sprawił, że każdy powrót do niego jest coraz lepszym przeżyciem. Teraz panowie powrócili z kolejnym numerem, który dość łatwo wywołuje u słuchacza niekontrolowane ruchy.

W “My High” wokalnie udzielili się Aminé oraz brytyjski raper slowthai, który ostatnio jest na dość sporej fali popularności. Szczerze powiedziawszy ich głosy tak bardzo pasują do tego utworu, że nie wyobrażamy sobie kogoś innego na tym miejscu. Disclosure zadbali również o niezwykle szybki i dopieszczony bit, z czego zresztą bracia Lawrence są znani. Nie jest to przede wszystkim house, który możecie puścić sobie do kotlecika. To naprawdę mocna i mająca wysoki imprezowy potencjał produkcja.

Takiego teledysku jeszcze nie widzieliście

Wideoklip do “My High” to coś, czego często nie widujemy. Teledysk śledzi losy ofiary wypadku samochodowego, która próbuje uzyskać pomoc medyczną. Zamiast tego pojawia się ona w miejscach i sytuacjach, których z pewnością się nie spodziewaliście. Taki popis absurdu to w muzyce naprawdę rzadkość.

Zarówno sam utwór, jak i teledysk do “My High”, możecie sprawdzić poniżej.

kontakt