Disclosure prezentuje kolejny w tym roku singiel – tym razem z RAYE na wokalu

Brytyjski duet, po collabie z Zeddem, prezentuje kolejną ciekawą kooperację. Tym razem jest to wspólny utwór z RAYE.

pdc

Duet Disclosure, poza uznaniem na scenie elektronicznej, na swoim koncie ma wiele ciekawych współprac. Bracia Lawrence ostatnio zaprezentowali produkcję, do której procesu tworzenia dołączył Zedd. Wśród artystów, którzy gościli u Guya i Howarda na przestrzeni lat znalazły się także głosy, które nieraz znajdowały się na czołówkach list przebojów. Wśród nich między innymi The Weeknd, Lorde czy Sam Smith. Tym razem przyszedł czas stałą bywalczynię tanecznej sceny. Już wkrótce usłyszymy wynik wspólnej sesji z RAYE.

Wodospadem na parkiety

Co może powstać z rąk braci Lawrence, dodając do tego głos, który znamy z produkcji Davida Guetty, Regarda, Rudimental, projektu Europa i wielu innych reprezentantów elektroniki? Fani dźwięków od Brytyjczyków na pewno się nie zawiodą. O tym również informuje wokalistka na swoim Twitterze słowami “Zrobiliśmy coś wyjątkowego“.

https://twitter.com/raye/status/1503743293942865922

Waterfall“, bo tak nazwano wynik współpracy artystów, będzie miało swoją premierę 22 marca. Dla niecierpliwych – poniżej znajduje się urywek najnowszego singla projektu.

pdc

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?