Duet Disclosure rusza w trasę koncertową, ale… w jednoosobowym składzie

Bracia Lawrence dotychczas zawsze występowali wspólnie. W ramach nadchodzącej trasy, Disclosure będzie na scenie w jednoosobowym składzie.

2sher

Disclosure jest projektem dwóch braci, którzy do tej pory byli wręcz nierozłączni. Wspólne produkcje od ponad 10 lat, ale też działania na scenie, czy to w formule setów, czy w bardziej koncertowej, popularnie określanej jako występ na żywo – to wszystko panowie robili wspólnie. Niektóre projekty korzystają z tego, że są duetami, by w pojedynkę DJować, nawet tego samego dnia będąc różnych częściach świata. Guy i Howard Lawrence na rzecz trasy w Australii pierwszy raz w karierze się rozdzielą na dłużej.

“Potrzebuje trochę czasu, by się sobą zająć”

Duet o nietypowej sytuacji poinformował na Instagramie.

Hej wszystkim, tu Howard 👋

Ogłoszenie z gatunku tych raczej niekomfortowych!

Bardzo mi przykro, że muszę powiedzieć wam o tym, że w tym roku nie dołączę do Guy’a na naszej australijskiej trasie.

Dalsza część oświadczenia wyjawia szczegóły takiego obrotu spraw. Howard zmaga się bowiem z problemami towarzyszącymi intensywności tras koncertowych.

Ci, którzy obserwują moje prywatne konto mogli już się dowiedzieć, że naprawdę mocno zmagam się z problemem, jakim jest powrót do ponownego koncertowania.

Wraz z Guy’em niemal nieustannie koncertowaliśmy przez ponad dekadę i pomimo, że wtedy przeżyłem kilka najlepszych momentów w swoim życiu (za które będę wdzięczny do jego końca), również zawsze walczyłem z intensywnością wyjazdów, jet lagami, brakiem regularności i byciem z daleka od moich przyjaciół.

Jeden z braci Lawrence nie poddał się zbyt szybko. Już wcześniej w tym roku próbował rozwiązać ten problem. Jednak artysta finalnie doszedł do wniosku, że nie obędzie się bez przerwy od bycia na scenie.

W tym roku robiłem wszystko, co w mojej mocy, by zmusić siebie dla was i miałem ustalonych wiele, wiele imprez do zagrania, jednak ze smutkiem muszę powiedzieć, że doszedłem do ściany i serio, potrzebuję trochę czasu, by się sobą zająć.

Przypomnijmy, że Disclosure na początku roku mieli pojawić się w Polsce. Niestety, wiosenna, europejska trasa, w tym warszawski koncert została odwołana z “nieprzewidzianych przyczyn”. Możliwe, że wpływ na to miała sytuacja Howarda.

W bracie siła

Tym razem duet nie odwołuje trasy. Stery przejmuje Guy, który da z siebie wszystko, by zadowolić Australijczyków.

Guy (bezwzględny żołnierz) nadal będzie uczestniczył w trasie z resztą naszego niesamowitego zespołu, dostarczając bangery do was, wszystkich kochanych raverów na drugim końcu świata.

Wraz z końcem oświadczenia 1/2 Disclosure ponownie przeprasza fanów i obiecuje wynagrodzić swoją nieobecność w formie nowych wydań.

Przepraszam, że was wszystkich zawiodłem i mam nadzieję, że to zrozumiecie… Obiecuje, że spędzę czas na pisaniu kolejnych utworów dla was wszystkich, by to wynagrodzić. x

2sher

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?