DJ Antoine (ten od „Welcome To St. Tropez”) i DNF wydali wspólny numer. Sprawdzamy “In My Mind”

Znany między innymi z numeru “Welcome To St. Tropez” DJ Antoine i DNF – jedna z czołowych postaci polskiego clubbingu – wydali wspólny numer.

freedom

Nie będziemy tego specjalnie kryć – duża część naszej redakcji ma sentyment do tego, co około dekadę temu wydawał DJ Antoine. Wielki sukces Szwajcara nad Wisłą zaczął się w 2011 roku dzięki największemu jak dotąd jego przebojowi pt. „Welcome To St. Tropez”. Był to jeden z ikonicznych numerów ówczesnych wakacji, po którym przyszło jeszcze parę wciąż rozpoznawalnych singli.

DJ Antoine wraca do gry

Od długiego czasu Antoine nie pojawia się z nowościami w dziennych playlistach polskich radiostacji. Nie zmienia to jednak faktu, że polska publika o nim pamięta, czego dowodem jest wciąż wysoka frekwencja na jego klubowych występach. Istnieje jednak duża szansa, ze DJ, producent i przedsiębiorca da o sobie przypomnieć szerszej publiczności w naszym kraju. Wszystko to za sprawą collabu z polskim producentem.

Taka okazja zdarza się po raz pierwszy – a w udziale przypada ona Dawidowi Nowakowi, znanemu na scenie EDM jako DNF. Dla reprezentującego Rawicz twórcy ostatnie miesiące są naprawdę intensywne – głównie z racji przygotowań do powrotu kolektywu FRKNTN. W międzyczasie oczywiście nowa muzyka – w tym także collab z DJem Antoine’m.

Polsko-szwajcarski collab

Panowie wspólnie stworzyli letni singiel zatytułowany „In My Mind”. Twórcy nie kryją chęci nawiązania do włoskiego stylu muzyki klubowej, który swego czasu był naprawdę popularny w Europie.

Dla mnie jest to mix nowego i starego brzmienia, nieco we włoskim stylu. Mam wielu fanów we Włoszech, więc jest to na taki ruch perfekcyjny moment! Nagranie jest dobrą miksturą tych nowych brzmień, które działają także w Polsce. Jest wesołe, ma dobry vibe, a to właśnie tego ludzie potrzebują teraz.

Kawałek osadzony jest w lekkim, slapowym klimacie, który – jak się okazuje – wciąż potrafi zdawać egzamin w letnich okolicznościach. Numer rozkręca się już na Spotify – w pierwszym tygodniu od premiery udało się wykręcić niemal 200 tysięcy streamów. Czy uda się do tego dołożyć sukces w radiostacjach? Kto wie!

Najnowszy collab na linii DJ Antoine – DNF znajdziecie poniżej.

freedom

Total
9
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?